Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez Milyen betegség lehet?...

Ez Milyen betegség lehet? Skizofrénia?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy nagy a(z) (ön)gyilkossági vágyam, bárkit szívesen megölnék, kiszurnám a szemét , hasba szúrnám, én meg hypot innék, leugornék valahonnan stb stb. Tegnap nem tdom lehet h hallucináltam (nem vicc) láttam egy kb 3 másodpercre egy dementort(??) meg egy sünit az ajtómon. mindent elfelejtek mostanában nem érdekel senki/semmi, van h semmit sem érzek. Nagyon paranoiás vagyok félek, hogy lenyomoznak egy oldalról, kiteszik facebookra leégek, vagy hogy különös lények vannak a szobámba. Vagdosom magam. Sokszor csak úgy motyogok magamban, énekelek, tikkelek, ilyen öreg ember hangokat adok ki. HELP

2013. nov. 22. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert! Ez nem vicc! Ez már elég komoly probléma, ezt nem ezen az oldalon kell kitárgyalni.
2013. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden stimmel, ugyanez a problémám nekem is, meg sajnos nekem még rájön néhány dolog...

Én is szeretnék már segítséget kapni, vagy valami normális kezelést, mielőtt tényleg megölök valakit, vagy magamat.

Ha gondolod, írj privátot! :)

16/F

2013. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meny pszichiáterhez
2013. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem skizofrénia !

Súlyos depresszió is okozhat pszichotikus tüneteket.

Elképedek,miért akar minden fiatal skizofrén lenni.

Ha az lennél,egy cseppet sem így látnád a dolgokat.

Azért mert hallucinációid vannak ( Ha skizofrén lennél,akkor ezt nem annak neveznéd,mivel te valóságosnak látnád,vélnéd.) és ilyen gondolataid,attól még nem leszel skizofrén ! Menj pszichológushoz,beszélj vele,de ne éld bele magad a skizofréniába,mert megnyugtatlak.Nem vagy az :)

2013. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!