Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lábaljak ki ebből?

Hogyan lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés
történt velem néhány dolog, amit nem tudok feldolgozni, úgy érzem egy döntésemmel egy láncreakciót váltottam ki, ami miatt sok mindenki sérült a szeretteim közül és ezért magamat tartom hibásnak. nem tudok enni, nem tudok aludni, folyamatosan egy hatalmas görcsöt érzek a gyomromban. állandóan hányingerem van. nyugtatón, vérnyomáscsökkentőn, és szívritmus szabályozón élek. nem tudom meddig fog ez még így menni, még most belátom hogy baj van de később nem tudom mi lesz. nem akarok kimozdulni, de itthon is utálok lenni. a férjemnek beszéltem ezekről, állandóan sírok, de nem tud, vagy nem is akar segíteni nekem kilábalni ebből. azt hittem idővel minden jobb lesz, de ez csak egyre rosszabb.
2013. nov. 23. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj ek szakemberhez, aki segít megoldani a mentális problémáid.
2013. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!