Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdosom magam és miért...

Miért vagdosom magam és miért iszom alkohol gyógyszerekre/nyugató, algopiryn stb. /?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Azért hogy végre egy idiótával kevesebb legyen! Csak így tovább!
2009. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichés betegség...Ha akarod én elmesélhetem hogy jöttem ki ebből,mert ugyan ilyen gondokkal szenvedtem,ugyan ezeket a dolgokat tettem magammal én is.Szoval szólj és akkor megírom priviben a dolgot,és ha akarod segítek szívesen..
2009. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
erre csak egy pszichiáter tudna válaszolni, ha ilyen gondjaid vannak akkor inkább orvoshoz fordulj és ne ide, sok sikert
2009. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezeket csináltam/csinálom. És igazából azért, mert nem szeret senki. lehet, hogy Te is ezért csinálod.
2009. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez a szeretethiány, depresszió és magányosság érzés miatt volt. Persze így csak még kevesebb barátom lett...szóval inkább állj vele.
2009. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!