Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS. Megszállt volna egy...

SOS. Megszállt volna egy démon? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szerintem én már kezdek teljesen megkattanni. leírom a tüneteket:

- folytonos rossz kedv,élet utálat,kiégés érzés

- minden dolog nehezemre esik,mintha elszívnák az erőmet

- nem tudok aludni ugyanis úgy érzem mintha figyelni valami vagy bántani akarna valami.. pl. kiszúródik a falból egy kard és szabályosan rettegek ettől

- a világot néha álomszerűnek látom

- úgy érzem mintha nem én lennék és nem a sajátjaimnak érzem a végtagjaim

- képtelen vagyok a kapcsolatok kialakítására.. nem szeretnek az emberek

- beteges gondolataim vannak pl. hogy szétrombolom a környezetem,megölöm magam..

- egyszer volt olyan,hogy belülről jött egy ilyen öngyilkossági ötletem,hogy kiugorjak a metró és az autó elé

- rettegek a hányástól,a tömegtől

- nem tudok enni

- úgy érzem valami belülről el akar pusztítani

- fulladok,hányingerem van,remegek,és halálfélelmem van..


2013. dec. 1. 16:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja és folyton nyomást érzek a mellkasomban..
2013. dec. 1. 16:46
 2/24 anonim ***** válasza:
Depresszió egy kis Szkizofréniával. Orvoshoz minél előbb, mert zárt intézetbe lenne a helyed.
2013. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
amugy lehetséges h valamiféle démoni hatás alatt vagy,ha hiszel benne és félsz töle akkor eluralkodhat rajtad.De ha hiszel Isten mindenható erejében,bizol benne és szereted őt,akkor van esélyed a gyógyulásra.Ne menj semmiféle varázslóhoz v gyógyitóhoz,mert az ilyen személyeket is a démonok támogassák.A démonok amuyg Isten egykokr anygyalai,akik rosz utra tértek és átálltak a Sátán oldalára.Javaslom még h látogass el a Jehova Tanui veboldalra,és olvasgass ott erről a témáról.Én nem vagyok Jehova Tanuja,de sok hasznos dolgot tanultam már tőlük a Bibliáról,Istenről,és arról h a sátán és a démonai hogyan befolyásolják a világot
2013. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Isten? Melyik? Több ezer van! Démon? Melyik? Ebből is van pár. Vagy egy sincs?
2013. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem szállt meg semmiféle démon! (Átvitt értelemben persze mondhatjuk, de a valóságban ilyen nincs.) Menj orvoshoz minál hamarabb, segíteni fog.
2013. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
mégis mi az h melyik Isten?Isten egy van,és a rossz utra tért angyalokból sajna van elég sok,ezeket kitiltották a Menyből és most itt vannak köztünk,de ha nem hiszitek olvassátok el a Bibliát
2013. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Isten vallásonként legalább egy, de akár száz is lehet.

Te ebben hiszel, van aki másban... Több ezer vallás van.

2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
7. válaszoló:elég baj h te abban hiszel h sok Isten van,ha Olvasnád a bibliát rájönnél h amit a Bibliába nagyon sok éve leirtak,az most valósul meg.És a tudósok állitásaival is öszhangban van Isten Szava,vagyis a Biblia
2013. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Biblia? Melyik? Párszor átírták már.

Az iszlám összetartóbb vallás a kereszténységnél.

Te az istenedért, akiben hiszel feláldoznád magad? Felrobbantanád magad? Nem hinném. Akikben ekkora elhivatottság van, azok vallásos embereke szerintem. Más kérdés, hogy befolyásolva vannak, ahogy te is.

2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"az most valósul meg"


A mayaknak több minden jött be, mint ami a bibliában le van írva. Ha az istenben hiszel, akkor miért bálványozol? Miért imádkoznak az emberek templomban bálványoknak? Miért otthon teszik ezt?

2013. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!