Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS. Megszállt volna egy...

SOS. Megszállt volna egy démon? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szerintem én már kezdek teljesen megkattanni. leírom a tüneteket:

- folytonos rossz kedv,élet utálat,kiégés érzés

- minden dolog nehezemre esik,mintha elszívnák az erőmet

- nem tudok aludni ugyanis úgy érzem mintha figyelni valami vagy bántani akarna valami.. pl. kiszúródik a falból egy kard és szabályosan rettegek ettől

- a világot néha álomszerűnek látom

- úgy érzem mintha nem én lennék és nem a sajátjaimnak érzem a végtagjaim

- képtelen vagyok a kapcsolatok kialakítására.. nem szeretnek az emberek

- beteges gondolataim vannak pl. hogy szétrombolom a környezetem,megölöm magam..

- egyszer volt olyan,hogy belülről jött egy ilyen öngyilkossági ötletem,hogy kiugorjak a metró és az autó elé

- rettegek a hányástól,a tömegtől

- nem tudok enni

- úgy érzem valami belülről el akar pusztítani

- fulladok,hányingerem van,remegek,és halálfélelmem van..


2013. dec. 1. 16:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
azt mondta pánikbetegség,kaptam gyógyszert is.
2013. dec. 1. 17:58
 22/24 anonim ***** válasza:

" meg szentek meg hasonló butaságok,amiket a sátán idézett elő"


Érdekes ez neked butaság? Másnak meg amit te mondasz, vagy mind kettő. Hogy várod el az emberektől, hogy neked higgyenek, ha más véleményét semmibe veszed és nem tiszteled?

2013. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
utolsónak:nekem mindegy h ki mibe hisz,én csak segiteni akartam a kérdezőnek.Én tudom h miben hiszek,nekem ez elég.Különben meg a Biblia kijelenti h a halál után nincs semmi:aki meghalt az öntudatlan állapotba kerül.Vagyis az un.szentnek vélt emberek akik egykor éltek,most nem halják az imát és nem tudnak segiteni nekünk.Fontos dolog még h egyedül csak Istenhez szabad imátkozni
2013. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 dani900 ***** válasza:

Ha mindenki csak segíteni akart, akkor ne a saját sértődékenységét hangoztassa itt. Hihetetlen, mennyire kicsinyes itt néhány ember.


Kérdező, ha a dokid nem vált be, menj el másikhoz, köztük is van jobb, és sajnos rosszabb szakember is. Megpróbálok egy kis segítséget adni, hogyan találsz jó szakembert: érezd, hogy figyel rád, érdekli, hogy mit érzel, nem a kórképeddel van elfoglalva, nem szakszavakkal dobálózik, amiket nem értesz, éberen figyel, nem unottan, és a beszélgetést tartja a fő gyógyításnak, nem a gyógyszereket.


plusz, nézhetsz, ha gondolod, ilyen témájú dolgokat is: http://www.youtube.com/watch?v=3na0Cm0PzO0

2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!