Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS. Megszállt volna egy...

SOS. Megszállt volna egy démon? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szerintem én már kezdek teljesen megkattanni. leírom a tüneteket:

- folytonos rossz kedv,élet utálat,kiégés érzés

- minden dolog nehezemre esik,mintha elszívnák az erőmet

- nem tudok aludni ugyanis úgy érzem mintha figyelni valami vagy bántani akarna valami.. pl. kiszúródik a falból egy kard és szabályosan rettegek ettől

- a világot néha álomszerűnek látom

- úgy érzem mintha nem én lennék és nem a sajátjaimnak érzem a végtagjaim

- képtelen vagyok a kapcsolatok kialakítására.. nem szeretnek az emberek

- beteges gondolataim vannak pl. hogy szétrombolom a környezetem,megölöm magam..

- egyszer volt olyan,hogy belülről jött egy ilyen öngyilkossági ötletem,hogy kiugorjak a metró és az autó elé

- rettegek a hányástól,a tömegtől

- nem tudok enni

- úgy érzem valami belülről el akar pusztítani

- fulladok,hányingerem van,remegek,és halálfélelmem van..


2013. dec. 1. 16:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, 7-es, 9-es Válaszoló (gondolom, ugyanaz vagy)! Aki nem hívő, annak hiába mondod, hogy olvassa el a Bibliát, nem fogja elhinni, amit ír. És hiába érvelsz neki azzal, hogy "ez benne van a Bibliában", neki ez nem lesz elég.

A bibliai időkben mindenféle betegséget a Sátánnak és démonainak tulajdonítottak, ezért beszélnek démonokról. Ez a kor hiedelme volt.

A Kérdező beteg, és ha még a démonokat is idekeverjük, attól csak összezavarodik.


Kérdező!

Ha vallásos vagy, természetesen elmehetsz egy paphoz/lelki vezetőhöz és vele is megoszthatod a félelmeidet. Valószínűleg ő is azt mondja majd - többek között -, hogy fordulj orvoshoz.

2013. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
nem vitázok tovább olyan emberekkel ,akik abban sem hisznek,h a világmindenséget egy Igaz Isten teremtette.És miféle ''isten''az aki arra kéri a saját teremtményeit h öljék meg egymást?????
2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Elnézést, 6-os, 8-as és 9-es válaszolóra gondoltam az előbb! (Laji vagyok-ra, csak az előbb még nem volt kiírva a neve.)
2013. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én minden vallásba szeretek belelátni, hogy azok mi szerint fogják fel a világot. Racionálisan gondolkozok, ezért én Darwinnak hiszek részben. Az, hogy te elvakultan hiszel és nem hallgatsz meg másokat, akkor, hogy várod el, hogy téged meghallgassanak? A buddhisták akik egyedül engedik, hogy más, vagy több vallást egyszerre gyakoroljál. Pappok. Azok akik kisgyereket molesztálnak, vagy az apácákat csinálják fel és ölték meg a középkorban a nem kívánt csecsemőket. Ezeknek kellene hinni?
2013. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
nos 12es.Azér van a sok betegség meg stb.mert az első emberpárt(gondolom tudod kikről van szó)Istem megátkozta.nem megyek bele bővebben,mert ez tul hosszu téma ahoz h leirjam.
2013. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy miért hiszel a Bibliának? Amit rengetegszer átírtak? Emberek írták szándékosan írták át többször. A másolok hibáiról nem is beszélve.
2013. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot vártam egyébként nekem aztán tök mind1 mi okozza a panaszaim csak legyen megoldva voltam orvosnál.. ez a szomorú :(
2013. dec. 1. 17:48
 18/24 anonim válasza:
valóban átirták asokszor a vallási vezetők a saját javukra,igy Istenre tudtak hivatkozni.És sajnos a mai vallások(Református,Katólikus stb)még mindig ugy müködnek tévhitek szerint,de a tudósok is leforditották az eredeti tekercseket.És ez alapján arra jutottam h az un.Jehova Tanui állnak a legközelebb a valósághoz
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És mit mondott az orvos? Azóta nem változott semmi, még mindig ilyen rosszul vagy?
2013. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
És hangsulyoznám h én nem vagyok Jehova Tanuja,és függetlennek vallom magam minden felekezettől,de tudom h miben hiszek.és az nem állák meg szentek meg hasonló butaságok,amiket a sátán idézett elő h az emberek minél távolabb kerüljenek a Teremtőtől
2013. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!