Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne szokjak vissza a...

Hogyan ne szokjak vissza a vagdosásra?

Figyelt kérdés
4 napja abbahagytam ,de nehezen bírom ki nélküle.Ha nem lenne egy lány akivel befejezzük nem menne.Tiszta ideg vagyok azóta és ha olyan szól hozzám akit utálok legszívesebben eltörném az orrát
2013. dec. 2. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
egy módja van, ne keresztbe vagdosd az ereidet, hanem hosszában, az érel párhuzamosan, és akkor örökre meg fog oldódni a gondod
2013. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1, de köcsög vagy...


Nem tudok elég háttérinfót, így kicsit nehezebb segíteni, de szerintem menj el egy pszichológusnak, mert aligha nem komoly lelki problémáid lehetnek. :(

2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ne szokj vissza.. Valamennyi akaraterőt kell belevinni az életünkbe..
2013. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Beszéltem erről a homeopátiás orvosommal: létezik rá homeopátiás szer. Az a baj, hogy nem csak egy féle van, hanem több is. Milyen tüneted van még? Agresszió? Szeretnél bemosni egyet valakinek? Addig is, amíg elmész egy kiváló homeopatához, vásárolj egy patikában: ACONITUM CH30-at és minden héten kétszer (hétfőn és csütörtökön) szopogass el belőle, éhgyomorra 5 globuluszt. JOBBULÁST!
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találj valami más módot a feszültség levezetésére. Bokszold a párnádat, menj ki az erdőbe és hajigálj gallyakat, köveket (persze csak ha senki nincs a közelben, nehogy valakit eltalálj! :-P). A sport is sokat segít.
2013. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 3. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálj ki nagyon sok mindent, van ami pótolni fogja a vagdosást, és még jó érzés is lesz: élvezni fogod azt, amit csinálsz, meg még büszke is leszel magadra, hogy abba tudtad hagyni :)

Én az extrém és intenzív sportokat kedvelem, meg azt ami jóóóó sok endorfint termel (ez volt a vagdosásnál is). Pl menj el korizni. Aaaaaz nagyon király!!!

Én is csináltam, de már 3 hónapja tiszta vagyok. :)

2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!