Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, enyhe depresszió mit...

Stressz, enyhe depresszió mit javasoltok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és elég stresszes életet élek, hatalmas rajtam a nyomás, hazaérve kedvtelen vagyok fáradt nyűgös, a szüleim nem szeretném belevonni a dologba(van elég bajuk). Valaki tud vény nélküli kedélyjavító szert/teát (akármit?!)ajánlani?

2013. dec. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Citromfű tea,levendulás,kamillás,forró fürdő.Sétálj minden nap valamennyit!Ilyenkor különösen szép minden a karácsony kivilágítás miatt. :-)
2013. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Társaságba elég vidám vagyok, egyedül vagyok levert magányos (szülők külföldön, legjobb barátok elég távol). Félre értés ne essen sok barátom van és elég társaságkedvelő is vagyok :) Köszönöm a tanácsokat kipróbálom!
2013. dec. 4. 18:11
 3/3 anonim válasza:
Citromfű tea nagyon jó, nagyon hatásos! Sok testmozgás, lásd pozitívan ezt a csodálatos világot! :) Ha beszélgetni szeretnél a problémáidról én szívesen beszélgetek veled. :)
2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!