Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogyan élte meg, hogy...

Ki hogyan élte meg, hogy betöltötte a 30. életévét?

Figyelt kérdés
Én 31 nő éves vagyok. Érdekes,hogy amikor a 30-at töltöttem,nem érdekelt hogy beléptem a 30-asok közé.De augusztusban beléptem a 31.-be,és rengeteget agyalok. Félek,hogy nemsoká vége az életemnek,nemsokáre vége a fiatalságomnak,stb.. Borzasztó rossz érzés,és szorongok ez miatt. Mit tegyek?
2009. nov. 23. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért éltem meg rosszul,h betöltöttem a 30at (sőt már a 31-et is) és még nincs gyerekem..nagyon rossz!
2009. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már azt rosszul értem meg hogy betöltöttem a 25-öt és az életben még semmire nem jutottam. Ott tartok ahol 10 évvel ezelőtt. Ez szörnyű, és nem látom hogy javulna a helyzet.
2009. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Én a negyvenet is betöltöttem és ha minden jól megy még mindíg nem tartok az életem felénél.

A szüleim lassan 70 évesek és élik világuk, utazgatnak, tanfolyamokra járnak, nyelvet tanulnak, unokáznak, nagyon jól érzik magukat. Még szinte semmi nem telt el az életedből.

2009. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez-ez,nekem sincs se gyerekem,szinte semmim..Annyira irigylem a 3. válaszolót.Bárcsak én is igy tudnék hozzá állni a dolgokhoz,és nem pedig a negativ oldalát látni ennek az egésznek.
2009. nov. 23. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
11:24-es, így könnyű. gondolom van családod,berendezett életed,stb.. én 31éves elmúltam,még nincs gyerekem,édesanyám már 8éve halott (45éves volt) apukám jelenleg kórházban fekszik,mert szívbeteg,a férjem unokatesója 35éves és haldoklik mert rákos..
2009. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megértelek...Anyukám 35évesen meghalt,apukám 2 éve rákban.
2009. nov. 23. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még csak 27 vagyok, de én is rosszul vagyok attól, hogy már mennyi eltelt... Pedig nem mondhatnám, hogy eddig "hiába" éltem, vannak gyerekeim, diplomám, de mondjuk bankhitelem is. :S De a férjem még rosszabbul van, ő most 33, és most elkezdett nyavajogni, hogy őszül, meg ráncosodik a szeme alja, pedig nem egy piperkőc fajta... Néha mondjuk egymást is felturbózzuk az olyan hülyeséggekkel, hogy nemsoká meghalunk. Úgyhogy én azt szoktam csinálni, hogy amikor ilyesmire terelődne a téma, szándékosan témát váltok. Sajnos engem az élet is félni tanított, mert a testvérem, az apám, a nagyszüleim is mind korán meghaltak. Úgyhogy én nem hiszek abban, hogy egy 40 éves embernek még a fele élete hátra van, de bár hinni tudnék benne.
2009. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én pár hónap múlva leszek 30,és be kell valljam egy kicsit engem is elszomorít. főleg azért mert nincs még gyerekem és nem szeretnék túl öreg anyuka lenni. szerencsére megtaláltam azt az ember akivel le szeretném élni az életem és remélem jövőre összejön egy baba is. :)
2009. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én 11.24


Lehet, hogy szerencsém is van a családommal, de azt hiszem, hogy hozzáállás kérdése az egész.

Az ember nem gondolkodhat mindíg azon, hogy mi nem történt, mi rossz történt, és még milyen rossz történhet.

Én is elveszítettem egy gyermekemet, történt a családban is, saját életemben is sokminden.

De nem ezen gondolkodom, hanem élvezem ami jó, ha kicsit rosszabb, akkor szívesen emlékezem a szép dolgokra és nyitott vagyok minden újra.

Ha meghalok, akkor úgyis meghalok, nincs mit tenni, de amíg itt vagyok azt élvezni akarom, hiszen ha olyantól félek ami nem is biztos, hogy megtörténik akkor közben elmegy mellettem az élet.

2009. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy kicsit én is beparáztam hogy betöltöttem a 30-at,aztán idén a 31-et.Aztán arra gondoltam hogy na és akkor mi van...ezen nem érdemes feszülni,az idő ugyis megy nem tehetünk ellene semmit:)Szerintem aki boldog azt nem érdekli hány éves:D
2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!