Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenről rossz érzés, mit...

Mindenről rossz érzés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenről csak a rossz jut az eszembe. Történt valami ami nem hagy nyugodni és az agyam is össze van zavarodva. Mit tegyek? Bármire gondolok csak szar és nyomaszt vagy rossz érzést kelt.
2013. okt. 1. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen,néha rámtör,hogy minden rossz,és mindentől szomorú leszek. Én aludni szoktam rá,de az struccpolitika..bár az alváshiányos életmód is okozhat depressziót meg hasonlókat.

Beszélni kéne róla valakinek,barát vagy pszichológus,és feldolgozni a rossz emlékeket. Szerintem a szeretet is segít,ha érzed,hogy tartozol valahová.meg csinálj olyat,ami jókedvre derít(bár nekem ilyenkor semmi sem működil,csak próbálom átvészelni)

2013. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok a rossz ez a baj és ez nem 1 napra vonatkozik hanem sokra.
2013. okt. 1. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor menj el háziorvosodhoz,ő biztos beutal kivizsgálásra,ha elmondod ezt neki is. Antidepresszáns pl állítólag sokat segít.

Kényszerbetegségre jell.tüneteid nincsenek?

2013. okt. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!