Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holdkóros lennék?

Holdkóros lennék?

Figyelt kérdés

Éjjel, lefekvés után egy ideig nem tudtam elaludni. Bevilágított a Hold. Ezután furcsa, hosszú álmom volt, majd reggel arra ébredtem, hogy ég az a villany, melynek kapcsolója több méterre tőlem, a szobám másik részén található. (Van az ágyam végében is egy lámpa, mindig azt szoktam felkapcsolni, a nagyvillanyt szinte soha sem használom, mégis az volt feloltva.)

Szobám ajtaját pedig mindig bezárom éjszakára, tehát nem jöhetett be senki sem. A ruhaszárító is más helyzetben volt, mint elalvás előtt.

Aggódni kezdtem, hogy mi van, ha esetleg meztelenül kimentem az utcára öntudatlan állapotban, vagy felhívtam valamelyik ismerősömet, és mondtam neki hülyeségeket... Direkt leellenőriztem a telefonom híváslistáját, de nem volt "eltérés". Ekkor jutott eszembe, hogy mi van, ha kitöröltem az esetleges hívást alvajárásom alatt...


2013. dec. 12. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos, van több pszichikai betegségem is.
2013. dec. 12. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:

:D Ilyenen már én is paráztam.

Én is csekkoltam híváslistát :)


Szerintem vedd fel videóra, vagy állítsd be felvételre a webkamerát ha van laptopod, kéne egy olyan szoftver ami csak akkor rögzít ha mozgás van.



Van ilyen IP kamera amit be tudsz állítani hogy küldjön képet ha mozgás van.



Amúgy lehet felkeltél félálomban és akkor oltottad fel a villanyt, de nem emlékszel rá mert "kómás voltál".

2013. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs laptopom, csak egy kamerám, amely nem "lát" sötétben.


Remélem, hogy valóban csak annyi történt, hogy félálmomban kimentem wc-re és véletlenül hozzáértem a kapcsolóhoz, bár akárhogy is próbálok visszaemlékezni, nem tudok. :)

2013. dec. 12. 12:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Az álmomra viszont emlékszem.
2013. dec. 12. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A kamerád nem lát sötétben viszont mondtad felkapcsoltad a villanyt. Legalább annyit tudnál, hány órakor tetted :)
2013. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem ártana. :)
2013. dec. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!