Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék Tatabányán rábukkan...

Hol tudnék Tatabányán rábukkanni hasonló önbizalomnélküli, depressziós emberekre, mint amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés
Bp-en működnek önsegítő csoportok, vagy az interneten lehet ilyen problémákkal küzdő embereket találni. Tatabányán miért nem? Fórumokon próbálkoztam már, senki sem jelentkezett, pedig biztosan itt is vannak. Gondoltam támogathatnánk egymást és megértéssel, rendszeres beszélgetésekkel, találkozókkal kihúzhatnánk egymást és magunkat a bajból.
2013. dec. 15. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy sikeres pszichológust Tatabányán, aki ezt megszervezné, ajánlaná a "betegeinek". Vagy nyomtass papírokat konkrét helyszínnel és plakátold ki a pszichológusoknál. :)
2013. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerült találnod egyet.
2013. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!