Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy megölöm magam,...

Félek, hogy megölöm magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már elegem van az egészből, mindig rosszul érzem magam, most is. Nemrég elkezdtem vagdalni a kezem, de nyilván nem lett jobb ettől semmi, akartam venni erős nyugtatót, de nem sikerült. Elegem van a családomból, az iskolából, nem tudok tanulni, magamból is elegem van. Nem vagyok normális, és végre szeretnék az lenni, szeretnék egy megbízható családot, akikkel bármiről beszélhetek, szeretnék végre élni, szeretnék olyan dolgokat csinálni, amit eddig nem engedtek meg nekem, amiket eddig nem tettem meg. 17 éves lány vagyok, de soha nem voltam még egy házibuliban sem, egyedül vagyok, nincsenek barátaim, utálom magam. Több problémám van, amiket hosszú volna ide leírni. Nem tudom mit csináljak, sokszor gondolok arra hogy öngyilkos leszek, és itt hagyok mindent. A környezetemben senki nem veszi észre, hogy valami bajom van, mindig próbálok mosolyogni. Van amikor nem sikerül, és sokszor ok nélkül üvöltök, vagy éppen hogy nagyon szomorú vagyok, és nem szólok senkihez. A magánéletemmel is vannak problémáim, már amennyi magánéletem lehet. A pszichológusokban nem bízok, és pénzem sincs rá. Félek, ha elmennék egy ingyeneshez, akkor is megtudnák a szüleim, fizetősre meg nyilván csak úgy tudok menni, ha adnak pénzt.

2013. dec. 15. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerűen csak ne tedd meg.
2013. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy egyedul kiscsaj
2013. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Neked inkább pszichiáter kéne, meg nyugtató. Nem normális, hogy vagdosod magad. És mivel csinálod, késsel? Hátborzongató... Milyen mélyen vágsz magadba? Hány percig vérzel utána?

Neked elment az eszed, komolyan! De talán tud rajtad segíteni a gyógyszeres kezelés.

2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem sajnálatra van szükséged hanem szeretetre. Emellett odafigyelésre és törődésre. A face meg mi egyéb ezt nem adja meg. Nem tudok mit tanácsolni ha feladtad magad.
2013. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Sokan vagyunk még hasonlóan, köztök én is. Szerte vagyunk az országban nem tudunk egymás barátai lenni. A netes barátság meg olyan semmilyen. Sosem gondolkodtam a vagdosáson, nem old meg semmit. Semmi nem old meg semmit. El vagyunk veszve.
2013. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Barátkozzál, ismerkedjél, levelezzél. Erre van az internet. Vágás helyett írd ki magadból. Ne másbe keresd a hibát, hanem tegyél az egyedüllét ellen. Menj le egyet járni. Annyira nincsen rossz idő...
2013. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vágtam soha mélyre, alig vérzik utána. Egy szikével csinálom, de nem akartam mélyebbre vágni. Utálom, ha sajnálnak, soha nem volt rá szükségem, csak azért írtam ki a kérdést, mert el vagyok keseredve. Félek szakemberhez fordulni, hogy mit mond, nem-e küld el, hogy egy hülye kis kölök vagyok, aki nem tud magával mit kezdeni. Igen, sajnos internetes barátságok semmilyenek, nem tartanak semeddig sem. Meg amúgy sem ítélnék senkit se arra, hogy állandóan a nyomoromat hallgassa.
2013. dec. 15. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem értem, hogy miért nem tudsz erőt venni magadon, tanulni, és és elmenni másik városba egyetemre. Addig meg kibírod otthon. Ha volna célod, akkor sokkal könnyebb lenne. Csak a lúzerek öngyilkoskodnak.

Egyetem = önállósodás, magánélet, barátok, szórakozás, jövő megalapozása.

Csak rajtad múlik.

Igen, tudom, a felelősség rohadtul sz.r dolog, de hát ez van. Könnyebb másra kenni a sikertelenséget, de az életedet te alakítod, ha tetszik, ha nem.

2013. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én alapból barátkozós vagyok, csak sajnos anyám nem engedi. Akárhány barátom volt, minddel bunkó volt, és nem akartak látni. Nemrég volt egy nagyon jó baráti köröm, de az egyik-aki fiú volt, úgy döntött, hogy kiközösít. Azóta teljesen egyedül vagyok. Manapság azokkal nem barátkoznak, akiket nm engednek el sehová, márpedig anyám, mint írtam, még a faluba -ahol lakom-sem enged ki mászkálni.
2013. dec. 15. 19:54
 10/19 anonim válasza:
59%

Ne legyél öngyilkos énsem leszek..

pedig rossz az életem, nagyon szegények vagyunk csak veszekedés van itthon, hideg van nemnagyon tudunk füteni se, kaja se mindig van.. nagyon csunya kis hazban elunk, volt mar egy abortuszom is, barataim nekem sincsenek meg semmi... mostis csak az uvoltozes megy itthon!! se tv nincs itthon se net mert nincs ra penzunk..

2013. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!