Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki szorongástól...

Lehet valaki szorongástól vagy pánikbetegségtől éhes?

Figyelt kérdés

ez azt jelnit már éhsen ébredek,ha ezsek rá 2órára ujra éhes vagyok és ez igy megy egész nap..nem is kivánok smemit enni csak korog a gyomro állandóan.ha nem eszem rosszul vaok,szédülök.eszek,elmegyek a városba mire jövök haza már ujra éhes vagyok..

az inzulinszintem magas,de az lehet a sok evéstől is..


2013. dec. 18. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy az evés pótcselekvés, ugyanakkor érdemes lenne tisztázni (orvossal), hogy van-e szervi baj a háttérben. Emellett pedig érdemes foglalkozni a lelki okokkal is, szakember segítségével.
2013. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nem ugy vagyok,hogy wáá adjatok 3tába csokit had zabáljam fel.hanem eszek jollakok és 1.5 óra mulva ujra éhes vagyok....az inzulin szintem az magas.lehet összefüggés?
2013. dec. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!