Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova tudnék fordulni? (vagdoso...

Hova tudnék fordulni? (vagdosom a karom. )?

Figyelt kérdés
nagyon nehez idoszak van most az eletemben, hatalmas valtozasokkal, vesztesegekkel. 2hete eloszor csak 'megkarcolgattam' a karom, mert hallottam a szuleim veszekedeset, megint. akkor megfogadtam hogy soha tobbe nem csinalom, de ma megint megtortent, nem nagy vagasok, inkabb karcolas, de megint megtortent. mostmar delutan tobbszor is eszembe jutott, igaz nem tettem meg. de ugy erzem segitsegre van szuksegem, nem szeretnem hogy komolyabb legyen. sajnos etkezesi zavarom is van, es azzal is eleg nehezen boldogulok, bar azzal kapcsolatban most egesz turheto allapotban vagyok... van esetleg barmilyen alapitvany, szervezet, ahova tudnek fordulni? sajnos pszichologusra nincsen penzem, es egyebkent bufapesti vagyok... 20/L
2013. dec. 19. 00:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*budapesti
2013. dec. 19. 00:36
 2/4 anonim válasza:

Ha elmész a házi dokidhoz, elvileg ő is tud ajánlani neked valakit, ha megmondod, hogy anyagi okokból nem tudsz vállalni magán rendelést.

[link]

én ezt találtam Nem privát rendelő, hanem állami. De ha tudod, beszéld meg a szüleiddel. Ha úgy érzed, hogy kellemetlen akkor keress a barátaid közül valakit akiben megbízol. A lényeg, hogy ne fordulj magadba, és ne próbálj elbújni a világ elől. Ez lelki eredetű. A legjobb ha megpróbálod magad fel vértezni, ami ellen úgy érzed tudsz tenni, tedd meg ami ellen meg nem azt hagyd a világra, de ne pörögj feleslegesen semmin. Nekem pánikbetegségem volt és amióta sportolok azóta kiegyensúlyozottabb vagyok. Keress valami hobbit a lényeg, azt csináld ami boldoggá tesz.

2013. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Ha még nem jártál itt először mindenképpen személyesen kell bemenned időpontot kérni, tök mindegy mit olvasol, tök mindegy ki mit mond. Bemész és azt mondod pszichiátriára szeretnél bejelentkezni mégpedig Dr.Golub Márkohoz. Az oldalon szintén tök mindegy mit olvasol azt csináld amit mondok ehhez az orvoshoz kérj időpontot még ha nem is látod feltüntetve. Fiatal és nagyon normális. Ha igazán akarsz tenni magaddal valamit megteszed, ha úgy érzed segítség kell elmész ide, ha csak egy önsajnáltatás és picsogás volt akkor meg hagyod az egészet úgy ahogy az emberek többsége. [link] ja igen és ami fontos lehet, természetesen ingyenes, és a végén eszembe jutott egy kérdés amit meg előzök mielőtt feltennéd. Kerülettől függetlenül lehet oda menni nem kell, hogy helyi lakos legyél csak bp-i. Szia
2013. dec. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megelőzök*
2013. dec. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!