Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdekel a véleményed, te mit...

Boldogsággyerehaza kérdése:

Érdekel a véleményed, te mit tennél? Lenne erőd?

Figyelt kérdés

Az élet olyan egyszerű megis milyen bonyolult. Ha boldog vagy minden tökéletes, ha nem vagy az, bármibe bele tudsz kötni. Ha szomorú vagy még jobban belelovalod magad a szomorusagba, ha boldog akkor meg nem lehet letörölni a mosolyt. Rendíthetetlenek ezek az állapotok vagy sem? Ha az egyik helyzetben vagy meg tudod magad győzni a másikról? Ha igen hogyan? Vagy ezek periódusok az ember életében és jobb ha kivárja a végét?


Mi a véleményed?


Mit tegyen aki el van keseredve?


2013. dec. 28. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem tudok mit kezdeni a hangulatingadozásaimmal. Ma konkrétan hármat jegyeztem fel, és már nem tudom megérteni, miért történtek. Valójában csak én gerjesztem magamban ezeket az érzéseket. Mostanság igyekszem arra gondolni, ha valami intenzív hullám jön, hogy az érzéseim nem megfoghatóak, nem láthatóak, vagyis a fizikai világban érzés mint olyan nem is létezik.


Ez egy kicsit elvonja a figyelmem és inkább az anyagi léthez való szükségletek kielégítésére sarkall. A probléma akkor lép fel, amikor leállok egy pillanatra a munkával, és a fantáziáimba merülök. Sok dologra derítettem így fényt magammal és az engem körülvevő világgal kapcsolatban, de még nem eleget. Úgy hiszem, ha nem lenne testem, sokkal könnyebb lenne behatóbban is megismerkednem ezekkel az ideákkal, de ez a jelen állapotban nem megoldható. Ha az is lenne, a javulásért test nélkül mit sem tudnék tenni, így értelmét vesztené a létezésem szellemi síkon is.

2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!