Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tüntessem el a vagdosás...

Hogyan tüntessem el a vagdosás nyomait?

Figyelt kérdés
14/L. 1 és fél hónapja történt hogy életemben először és utoljára vagdostam magam. Iszonyat nagy butaság volt, és nagyon megbántam. Megszólhattok, de nem divat, önutálat, pasi problémák vagy hasonló miatt csináltam, hanem egy elég komoly dolgot kellett elviselnem/kibírnom. Mára helyrejöttek a dolgok, de megmaradtak a hegek. Borotvával vagdostam a combomat, nem túl erősen, hamar be is gyógyult de megmaradtak a nyomok, a felületük puha csak el vannak színeződve. Az lenne a kérdésem, hogy ezt valamivel el lehetne tüntetni? Az is elég lenne ha halványodna, mert tudom hogy valószínűleg megmarad. [link] Ehhez hasonlóan néz ki, csak kevesebb csík, és elég látható helyen van, feltűnő. A segítségeteket szeretném kérni. Van valami krém, kenőcs amitől halványulna, eltűnne? Nem valami szép esztétikailag, és nem szeretném hogy a szüleim megtudják. Nyárig mindenképpen szeretnék vele valamit kezdeni. Olvastam a Contractubex gélről, szerintetek hatásos? Van valakinek valami tapasztalata? Nagyon köszönöm előre is a segítséget.

2013. dec. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog halványodni, csak adj neki még időt. Ezt a gélt kipróbálhatod, sajnos tapasztalatom nincs róla.
2013. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetran, Neogranormon, Bepanthen, körömvirágkrém az, ami használ ilyen esetekben. Hallottam arról is, amit te írtál, de még nem próbáltam. Jobban puhul, gyógyul a bőr, ha éjszakára bekened és bekötöd.


Ha viszont lesülsz, a hegek szinte világítanak majd sajnos.

2013. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sosem próbáltam, amit írtál, szóval nem tudok mint mondani.

Viszont nekem sokat segített a körömvirágrém. Ha már kicsit elhalványodott (kb 1 hónap után), akkor elkezdheted testradírral dörzsölgetni, az nekem nagyon jól bevált, szinte teljesen eltüntette. Viszont valamennyire mindig látszódni fog.

Tudom, hogy ez nem vígasztal, de örülj, hogy csak a combodon van, nekem mindkét kezem tele van, és a lábaimon is látszódnak.

14/L

2013. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2013. dec. 29. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Műtéti hegre használtam, amit írtál, és jó!!
2014. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!