Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki mar latott alvaszavarral...

Aki mar latott alvaszavarral kuszkodo szemelyt elmeselne hogy milyen tunetekkel talalkozott es hogy zajlott le az egesz? Esetleg hogy ha volt az illeto szemely kezelesen az hogy zajlott le.

Figyelt kérdés
Pl.alvajaras,fogcsikorgatas,alvas kozbeni beszed,nyitott szemek,stb.
2014. jan. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az apám még kiskoromban álmában felkelt és arrébb akarta rakni az olajkályhát.

Én középiskolás koromban csikorgattam a fogam alvás közben. Stresszeltem az iskolától.

2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én kiskorom óta alvászavarral küzdök. állítólag járkálok, beszélek, rengeteget forgolódok, könnyn felébredek minden neszre, nyitott szem, fogcsikorgatás is előfordult.

az utóbbi időben azt hiszem nagy mértékben javult a helyzet, a pszichológus és a környezetváltásnak köszönhetően, gondolom.

2014. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm sétált le az emeletes ágyról úgy, hogy nem vette igénybe a létra támogatását a feladathoz... Puffant egyet a padlón, aztán visszamászott. Neki fogalma sem volt az egészről reggel.
2014. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!