Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline - kihez forduljak?...

Borderline - kihez forduljak? Jó szakorvost szeretnék találni.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék beszélgetni egy olyan orvossal aki jól ismeri a borderline szindrómát. köszönöm.

2014. jan. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de sorstársak vagyunk sajnos!:( És eddig bárkihez fordultam nem tudott segíteni!:(
2014. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom, de egy jó szakorvosért elmennék én bárhová...:/


Én levelezem pár sorstárssal, igazán sokat jelentenek nekem, és ismeretlenül is nagyon közel érzem őket magamhoz. Talán ez az egyetlen ami jelenleg segít..az, hogy valahol máshol igenis van pár ember, aki megért. aki úgy működik mint én. Nem jó valami idetévelyedett földönkívülinek lenni..


Eddig még orvossal nem beszéltem erről, de a sok apró és súlyosabb tünetem, furcsaságom egyértelművé tette számomra hogy sajnos közöm van a borderline-hoz.


Nem olyan rég találtam rá a neten, az evészavarommal akartam kezdeni valamit amikor először olvastam erről.

Sok sírógörcs, düh és kétségbeesés van a hátam mögött, de szerencsére még van erőm előre nézni, reménykedni. És szeretném ha ez végre nem csak órákig tartana, vagy ha ilyen vagyok, meg akarom tanulni elfogadni,vagy kezelni ami ebben változtathatatlan.

A legrosszabb talán az érzelmek megakadása, nem azt érzem amit kell, amit akarok..aggyal képtelenség ez az egész nekem is, bele lehet őrülni rendesen.


De azért ez a felismerés felszabadító is. Talán nem vagyok mindenért én a hibás és nem vagyok egyedül.jó erre gondolni.


Kitartást és reményt,hitet kívánok az összes sorstársnak és..Boldog Új Évet!!! évet.

2014. jan. 6. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd a Napkör Alapítványt. Ott van pszichiáter, pszichológus, segítő csoport, jártasak a borderline személyiségzavar kezelésében (is). Mindenkinek a legmegfelelőbb megoldást tudják kínálni!
2014. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!