Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Borderline?

Szerintetek Borderline?

Figyelt kérdés

Gyakran van negatív jövőképe, hangulat váltakozása, hol örömteli, hol szomorú, van hogy szerelmet érez, van hogy gyűlöletet.


Váltakozik az, hogy együtt maradjunk-e vagy elmenjen és "mással majd jobb lesz".


Ha valami programom van, akkor Ő kétségbe van esve, mert akkor úgy érzi, hogy nem fontos nekem, s nem értem meg, hogy Neki milyen rossz egyedül.


Gyakran retteg attól, hogy nem fogunk együtt maradni, hogy elhagyom.


Ha úgy érzi, hogy valamit ellene teszek, ellene irányul akkor támad.


Sértődékeny, védekezésként támad. Gyűlöl unatkozni, egyedül lenni.


Ha valami nem azonnal van akkor dühös, türelmetlen.


Sokszor van negatív képe Önmagáról.


Öngyilkos gondolatok, kilátástalanság.


Sokszor, meghatározhatatlanul érzi magát, nem tudja elmondani mit érez, szorong.


Ha lánytól kapok lájkot (Facebook, GooglePlus stb...), akkor erős féltékenység lesz úrrá rajta.


Ha bármi történik, amivel érzelmileg nem tud megbirkózni, akkor menekülési vágy lesz rajta úrrá. (Nem csak tőlem, hanem az életből is - halálba).


Érzelmileg kihasználva érzi magát, ha nem vele foglalkoznak, vagy ha magára hagyják.


Úgy érzi, hogy az egész élete ellene van.



2013. dec. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak kamasz.
2013. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább depresszió.
2013. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak szakember tudná eldönteni, mert többféle személyiségzavarra lehetnek jellemzőek a fentiek.

Az biztos, hogy alacsony önértékelésű, kötődési problémás, szinte biztos, hogy valamilyen személyiségzavarban szenved.

De akkor mi van, miért akarod tudni?

Változtatni CSAK Ő tud!

2013. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem lehet hogy alteregói vannak?
2013. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió, szorongás. (Önbizalomhiánnyal, ami mindkettőnek lehet az alapja.)
2014. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
20 éve vagyok borderline. Amiket felsoroltál, azok mind jellemzik a borderline személyiséget. De ez még nem teljes. Ha más tünetei is vannak ezen kívül, akkor el lehet gondolkodni rajta. Kerületi pszichológus sztk-ban.
2014. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!