Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok, mit tehetnék?

Mit gondoltok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre. Voltam pszichiáternél, írt fel gyógyszereketés elküldött pszichológushoz, de semmi eredménye. Sajnos nem tudom ezt leírni, csak az tudja főleg elhinni nekem, aki átélt hasonlót. Nos, el is kezdem, az utóbbi időben egyre rosszabúlérzem magam, rettegek, hogy előjön a gyomoridegem, amit szinte alig tudok kibírni akkora fájdalom, és ez nem olyan, mint a gyomorégés, vannak másfajta rosszúlléteim is, amit máig nem tudok meghatázorni, hogy mi lehet ez, gyors szívdobogás, és sehogy nem jó, ülve, fekve, ezt nagymértékű nyugtalanságnak is nevezhetném, de mi lehet a tudományos magyarázata, hogyan szüntethetném meg? :/ 20 éves vagyok, de rengeteget szorongok, vannak un. rossz beidegződésim is, például, hogy figyelem, hogy mikor ülök, állok,és hogy semmiben nincs jó, nem alszom jól, rémálmaim vannak, reggel a rosszullétek, már nem bírom. Nagyon szívesen válaszolok minden kérdésetekre!
2014. jan. 6. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, szorongásos neurózis. Sok munka és elfoglaltság kell.
2014. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"elküldött pszichológushoz, de semmi eredménye" - mennyi ideig jártál és milyen gyakorisággal? Egy terápia nem hoz azonnali eredményt, heti két üléssel is hónapokba telik, mire az ilyen tünetek enyhülnek - sőt, a terápia elején még erősödni is szoktak. Én sok éve tünetmentes pánikbeteg vagyok, de a terápia kihozta a pánikrohamomat újra. (Azóta viszont megszűnt.)
2014. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már a betegség előtt, ha annak nevezhető jártam pszichológushoz, de belátom, hogy felesleges volt, akkor minden kis hülyeséget a szívemre vettem, és nem is segített, olyan dolgokat mondott, amit én is tudtam, hogy azt kellene tennem, csak nem volt hozzá erőm, bátorságom. kábé szeptember óta járok, de itt meg csak én beszélek, de tanácsokat nem nagyon kapok, vagy nem tudom, lehet ez a normális.
2014. jan. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!