Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdodnek a vizsgaim, es...

Kezdodnek a vizsgaim, es egyszeruen nem birok magammal, annyira ideges vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanultam azokra a vizsgakra, amik ma, holnap, es jovoheten lesznek, nagy reszet tudom is, de annyira izgulok. Egesz nap sirok az idegessegtol, nem birok rendesen aludni, enni, szomoru vagyok...
2014. jan. 8. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál vmi teát vagy valami homeopátiás dolgot szedj az nem gyógyszer pl sedatif pc. ez nem nyom el.
2014. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iszok citromfu teat, de nalam nem hat.
2014. jan. 8. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akkor a sedatif-ot. és ne görcsölj tudom könnyű mondani. tarts egy kis szünetet menj el futni próbálj kikapcsolni nézd reálisan a dolgokat te magad irtad hogy tudod a nagy részét. próbálj ne pánikolni. menni fog a vizsga sok szerencsét
2014. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nem tudom, mi van velem, annyira nagy rajta a nyomas, miota egyetemen vagyok. Rengeteget tanultam ra, megis annyira ideges vagyok, mig kozepiskolaban soha nem voltam ennyire stresszes, pedig az kotelezo volt, az egyetem/fosuli meg fakultativ.
2014. jan. 8. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan módszereket amik ellazítanak és tanulás közbe hagyj magadnak pár óránként egy kis szünetet. nem szabad túlságosan rá stresszelni van olyan ismerősöm aki annyira bepánikolt hogy rosszul lett mentőt kellett hívni. ennyit nem ér.
2014. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulj az egyik évfolyamtársaddal vagy többel, a beszélgetés ellazít. Egyetemen egyedül nyomulni elég rossz, én 2-t is kijártam. A társasági tanulás vagy annak megbeszélése vagy a vizsgáztató kibeszélése oldja a feszkót. Ne légy egyedül!!!! Így semmihez sincs viszonyitási alapod!
2014. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 S. Balázs ***** válasza:

Próbáld ki a macskagyökér teát. Tehetsz bele levendulát és kis kamillát is, azok is nyugtatnak. A macskagyökér (egyik hatóanyaga a valeriana) szuper nyugtató növény, úgy nyugtat, hogy közben az agyat nem tomptítja. Gyógynövényboltban kapsz, s az a legjobb, ha a macskagyökeret 3-5 percig forralod, nem elég csak leforrázni.

Más. Amikor nagyon ideges vagy, próbálj hasi légzést csinálni, remekül hat a vegetatív idegrendszeredre. Lassú belégzés a tüdő legaljára (csak a hasad emelkedjen), majd lassú kilégzés.

2014. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted. Én tegnap szigorlatoztam, holnap 2 vizsga...Én most a memolife max-ot szedem és mellé magne b6-ot. A magne segít nyugodnak maradnom, a memo pedig az agyat serkenti. Nekem bevált ;) Bár a rendes alvás még ezekkel sem megy, mert kb 2 hete nonstop fáj a fejem, mert nem tudom kipihenni magam, így arra csak a fejfájáscsillapító hat...Kitartás ;)
2014. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!