Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a depresszió kezdete?

Ez a depresszió kezdete?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen mennyire élveztem a nyaralásokat, a nyarakat, a teleket, a karácsonyt az ünnepeket. De már nem. Amikor jön egy ünnep pl. karácsony, próbálom keresni azt az érzést, amit régen éreztem. De nem érzem. Olyan mintha a múltban élnék, és arra jöttem rá, hogy teljesen érzéketlenül átélek minden jó dolgot, élem az életet, de érzem, hogy hiányzik valami. Ha valamire gyűjtök, majd megveszem rájövök, hogy nem ez az amire szükségem volt. Nem segített. Nem érzem tőle magam jobban. Ahogy egyre idősebb vagyok, kezdek arra is rájönni, hogy szükségem lenne egy lányra. Nem a szexet látom a nőben, hanem a társat, akivel kézen fogva sétálhatok az utcán, akivel beszélgethetek, és megoszthatom a gondjaimat, örömeimet. Még pár éve volt egy kínos esetem a csajozás terén. Azóta nem próbálkozok, nem merek. Rettegek a visszautasítástól. Jól szocializálódó típus vagyok, viszont ha egy szép lánnyal kell beszélgetni leblokkolok. Emiatt csak plátói szerelmek alakultak ki, amitől szintén szenvedek. Valami tanács? 18 / F

2014. jan. 9. 22:02
 1/4 anonim válasza:
dehogy depresszió....csak kezdesz felnöni.... This is the life!
2014. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha azok a csajok akiket plátói módon szeretsz nem lehetnek a te párjaid akkor nem legyenek senkié sem. Hidd el minden vissza ál igy a régi kerékvágásba. Amikor jönnek az ünnepek nem az fog eszedbe jutni hogy, itt az év vége és nincs párom. Hanem az hogy, jó filmek mennek a tv-ben. Ha azok csajok nem veszik észre ki szereti őket igazán akkor a nagy benga állat gorillájikkal eggyüt jussanak a szajha boszorkányok sorsára.
2014. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem vessel róluk tudomást az olyan mintha senkié sem lennének. A boszorkányokat is emelt fővel elkerülték a becsületes emberek. Te is kerüld el őket.
2014. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hű, ez aztán a depresszió, apám..Ha tudnád, mi az ?
2014. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!