Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves korom óta nincs életem?

15 éves korom óta nincs életem?

Figyelt kérdés

Hát szóval az a gondom hogy valami nagyon megváltozott bennem, 2009 szeptemberében mentem középiskolába továbbtanulni és hát anyira szorongtam az új helytől, sajnos nehezzen élem meg a továbblépést. 2008 szeptemberétől folyamatosan szorongtam 2009 Áprilisig, a végén május junius fele már be se jártam suliba. A suliban sok volt a gipsy is, 2009 Januárjától jött a depresszió mert otthon üllös lettem. És innestöl fogva állomvilágban élek nincs önbizalmam, sokszor rossz a kedvem sokkat üllök itthon mert a szobábom is nehéz kilépni a szorongás miatt, rettentően rossz az agyam is az ami régen gyerekjáték volt

az most háromszor négyszer anyi ídőt vesz igénybe. Január elseje óta vagyok 21 éves és szeretnék végre meggyógyulni, ugy érzem hogy 8 osztály év végén volt hogy féltem a tovább tanulástol akkor jött az első bizonytalanság. Ez 2008 márciusa fele volt. Sokszor jár a fejem a régi dolgokon, nem igazán élvezem az életett. Szóval ha napmintnap szorongok szeptembertől áprilisig az okozhat például idegösszeropanást? Ebből helyrejöhettek valahogy?

Pincérnek tanultam, de a sulit az utolsó évben ugyhagytam mert nem bírtam tovább szorongásal mert egy tanár is zaklatott folyton. A szorongás mára ott tart hogy minden helyzet ami bizonytalanságot sugal szorongásá alakul átt.



2014. jan. 8. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
orvos.
2014. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, mert már beleragadtál ebbe az elszigeteltségbe teljesen. Írtad 21 éves vagy, el kell tartanod magad, vagy anyuci pici gyermeke maradsz. Ezt szeretnéd felnőtt bőrben? Az álomvilág nem a reális világ, így ha ezt folytatod csak a kudarcok jönnek. De miért is jönne más, hisz nem teszel bele az életedbe semmit.Történt egy elakadás és nem tudsz egyedül ezen túl lépni, mert már ha ment volna szerintem rég meg is tetted volna , nem?

Egyébként felnőttél! De valóban felnőtté váltál?

2014. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen valóban felnőttem! Ha nagyon rossz a kedvem letekkerek akkár 80-100 km-t is bicóval.
2014. jan. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!