Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég felidegesítettek...

Nemrég felidegesítettek nagyon, és utána nagyon nyilallt jobb oldalon az agyamban egy ér, lüktetett úgy egy negyed óráig most pedig zsibbad jobb oldalt a homlokomnál. Félek, hogy nehogy agyvérzésem legyen. Volt már valakinek hasonló? Mit csinálak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ÜGYELETET!
2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Stroke-teszt:

Kérjük meg a beteget, hogy mosolyogjon, ismételjen meg egy mondatot, emelje fel a karjait, nyújtsa ki a nyelvét. Ha bármelyik feladat végrehajtása nehézséget okoz, azonnal hívjunk mentőt!

2014. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ne mértek hozzá, de nem hinném hogy agyvérzésed van. Sokféle tünetet lehet generálni anélkül, hogy valóban lenne bármi probléma. Nekem is szokott lüktetni olykor, főleg régebben volt ilyen, bárhol az egész testemben, szúrás, zsibbadás, fájdalom stb. Kicsit megfeszülsz, aztán ez van. Nem feltétlen az agyadban, az izmok feszülnek meg az arcodon, nyakadnál. De biztos van aki többet tud mondani.
2014. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tapasztalsz ezen kívül semmit, akkor nincs gond. Amiket a második írt is segíthet megállapítani.
2014. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A stroke tesztet megcsináltam, hál istennek semmi, az ügyeletet is felhívtam, azt mondták, hogy vegyek be egy nyugtatót, és fél óra múlva mérjem meg a vérnyomásom. Szerencsére nem volt magas, csak a pulzusom volt 100. Visszahívtam őket, és azt mondta, hogy ez még az idegesség jele, ha akarom vegyek be még egy nyugtatót, és nem lesz semmi. Szóval ha valakinek hasonló baja lenne így kell eljárni. A fejem még fáj, erre azt mondta, hogy vegyek be fejfájáscsillapítót. De inkább kipihenem. Köszönöm mégegyszer a jótanácsokat!
2014. jan. 12. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd elmúlik.
2014. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem csak 1 ilyen helyzettől alakul ki, ez stressz, folyamatos stressz hatása.


ez ez előszobája a pánikrohamnak és a depressziónak, ami sokkal súlyosabb dolgokhoz is vezethet.

nyugtatóval nem oldottál meg semmit, csak elnyomtad 1 napra, ez később bármikor előjöhet akkor is, ha enm vagy stresszes. sőt, idővel kezeletlenül egyre gyakrabban és erősebben. előzd meg (szerintem)


kezdj el relaxációs dolgoknak utánanézni és nyugtató dolgokat enni inni.

ha további részletek érdekelnek, megkereshetsz privátban.

2014. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!