Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretnék pszichológushoz...

Nem szeretnék pszichológushoz fordulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy rossz gondolkodásom..állandóan beképzelem magamnak, hogy terhes vagyok. Pedig szűz vagyok. Most késik a menstruációm immár 8 napja.. és azon gondolkodom hogy azért mert terhes vagyok.Ugye voltam részeg, hogy ittam és két fiú kísért haza.. de mindenre emlékszek minden lépésre de itt is azon agyalok mivan ha volt valami amit csináltak velem.De tudom, hogy nem hát mindenre emlékszek. Akkor olyanok megfordulnak a fejemben, hogy tudatomon kívűl valamit csináltak velem..És érzem, hogy így nem lesz jó. Múltkor gyomorrontást kaptam, hánytam és arra is azt hittem terhes vagyok.

2014. jan. 13. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimondva beképzelem magamnak.
2014. jan. 13. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy meg tudod magad győzni ennek ellenkezőjéről tudatosan, ésszerűen vagy segítségre van szükséged, ezt Te tudod eldönteni, hogy megy-e külső segítség nélkül vagy sem
2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az suliban két lány is terhes volt és elvetette.. én imádom a gyerekeket, és én úgy érzem helyettük engem viselt ez meg jobban. Engem ez traumaként ért, hogy 13, 14 éves lányok terhesek és elvetetik.. lehet ettől képzelem be, hogy nem akarok olyan lenni mint ők.. vagy már nem tudom tényleg nem de ez az érzés nagyon rossz
2014. jan. 13. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz olyan lenni mint ők, akkor első lépésben nem kéne részegre innod magad 13-14 évesen.
2014. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!