Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Vagdosom magam,...

S. O. S! Vagdosom magam, lábon, kézen, mindenhol, de vágás után most mind a kettő kezem iszonyatosan belilult. Mi baj lehet? ( Kérlek ne osszatok ki, tudom nem kéne és nem megoldás. ) 16/l

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 20:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jó, de addig is nem lenne rossz, ha megmaradna a kezed. Szóval egyelőre menj el orvoshoz, ne aggódj, nem fog visszajutni a szüleidhez.
2014. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Ajánlom, nézz utána a borderline személyiségzavarnak vagy a mániás depressziónak. Elmebetegnek nevezni túlzás, és sose felejtsd el, mindenkinek a maga keresztje a legsúlyosabb, valamint mindenki máshogyan tudja feldolgozni a történteket, van, akinek sajnos ez nyújt megoldást.

Kérdező, te meg menj orvoshoz, ha lehet ma, de holnap mindenképpen.

2014. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Tinédzserkorban mindenki átél mindenféle traumákat, van aki rosszabbul fogadja, van akinél mindenféle lelki nyavalyákat okoz.

De ez a történet most épp nem érdekes. Majd holnap írsz ki másik kérdést.

lehet kicsit túl finom voltam az előző válaszban:


Most viszont, ha nem akarod, hogy a szüleid etessenek amíg élsz, akkor elmész és kezelteted a kezeiden lévő fertőzést. Mert szélsőséges esetben az is előfordulhat, hogy válltól amputálják mindkettőt.

Szóval zárd be az böngészőt, öltözz fel és irány az orvos. Akár szülőkkel, akár nélkülük (inkább velük, vagy legalább az egyikkel), de ne legyél ilyen reménytelenül ostoba hogy otthon nézegeted milyen szép lila a két karod, kedves kislány.

2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
És az eszközt amivel a vágásokat csináltad lehetőleg ne használd fertőtlenítés nélkül semmire, mert ott buliznak rajta a kórokozók amiktől ilyen lett a kezed.
2014. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Na, voltál orvosnál?
2014. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
7. te nagyon okos lehetsz, ezt más most látom. nem vagdosom/vagdostam magam soha úgyhogy nincs okod kioktatni. máshonnan nem is lehet szerinted tudni hogy milyen ha elfertőződik egy seb? megvágod az ujjadat egy késsel főzés közben és ugyanúgy elfertőződhet, te iq-bajnok
2014. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Mi van veled kérdező? Voltál orvosnál? Hogy van a kezed?
2014. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem tud írni, mert mindkettőt vállból amputálták...
2014. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy elmentél orvoshoz, ha nem akkor AZONNAL!!!!!

Nem bántásból, a sebet kezelni KELL.

Nekem egyszer elfertözödött, és nagyon megijedtem, mert szörnyen lünktetett, be volt dagava és gennyes volt, meg fájt, meg körülötte piros volt. Akkor a barátaim, akik észrevették, cipeltek el az orvoshoz. Még szerencse. Mert az orvos azt mondta még épp idöben, már így is nagy bajban voltam.

KÉRLEK MENJ EL!!!!!

2014. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lilult be a seb körül a karom, amikor olyan mélyet vágtam, amit már varrni kellett, nem volt elfertőződve (hisz fertőtlenítették, varrták is, tehát szakszerűen látták el a sebeket), csak a vágások miatti traumától lilult be, olyan volt, mintha megütöttem volna. De mondjuk nem az egész karom.


Voltál orvosnál? Írd majd meg, mi lett veled...

2014. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!