Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alprazolam elvonás mennyi...

Alprazolam elvonás mennyi ideig tarthat még? Ez a 4. napom és nagyon nem akar elmúlni. Rövid ideig (kb.3 hét) fogyasztottam viszont nagy mennyiségben.

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 09:05
 1/8 Bárzsing ***** válasza:
Remélem, nem úgy próbáltál leszokni, hogy hirtelen abbahagytad a szedését! Fokozatosan kell elhagyni, nem árt, ha a dokiddal is megbeszéled.
2014. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen egyszerre. Dokimtól trittico-t és sertralint kaptam, előbbinél éreztem némi javulást,de még így is nehezemre esik kimászni az ágyból :(
2014. jan. 18. 09:35
 3/8 NoDrugs ***** válasza:
Mekkora mennyiségben
2014. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb. 2-3 hét alatt ment el két egyes csomag
2014. jan. 18. 10:07
 5/8 A kérdező kommentje:
egyszer csak vége lesz ennek a szenvedésnek remélem...
2014. jan. 18. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig szedtem, napi 1,5 mg-t 3 adagra lebontva. Egyik nap gondoltam és leálltam róla az elvonási tünetek meg úgy 3-4 napig tartottak. Utána jobban lettem.


Szerintem ebben az esetben nem kell feltétlenül fokozatosan elhagyni, sőt megbeszélni sem az orvosoddal, mert ahogy tapasztaltam, nem túl megértőek az ilyennel kapcsolatban.

2014. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah nagyjából kezdek képbe jönni. Azért ez elég kemény volt.Már csak az álommanókat hiányolom...
2014. jan. 18. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elvonási tünet sokszor az alapbetegség jelenléte, ha nem szeded a bogyót, szorongsz, mert arra szedted. Mellette kéne még valami, autogén tréning, jóga stb aztán ha nincs szorongás meg lehet próbálni a lassu elhagyást.
2016. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!