Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kellene ezen az ördögi...

Hogy kellene ezen az ördögi körön túl lépni?

Figyelt kérdés

Nem bírom.

Sokszor ezt érzem, olyan mélységbe tud tolni a belső érzésem, leginkább akkor hatalmasodik el rajtam mikor a magány felszínre jön. Szeretnék olyan lenni aki meg tudja szerezni magának a nőt, de egyszerűen lelkem mélyén nemhogy 0 -10 önbizalmam van. És ez hihetetlen mélységekbe tud tolni. 1-1 napra. Legfőképp mikor egy lányt aki tetszik szeretnék leszólítani, és nem érzem belül azt hogy igen kellhetek neki, szerethető vagyok. Olyan egyedül érzem magam. Mindenkitől távol...mintha nem tudnék kapcsolatot teremteni az engem körülvevő világgal vagy nem tudom...ilyen érzések törnek rám ahányszor csak "kudarc" ér az ismerkedésben, vagy végül nem szólítom le a lányt és hasonló. Hogy lesz így párom, családom...? lassan 30 leszek.

Tessék.. itt ülök és "könnyezek".. még jóhogy ez anonim oldal:)

igen tudom jönnek majd a .. ne rinyálj, mit sírsz...


"milyen érdekes...mindenkinek megvan a maga kis terhe, a jelenében"

vannak velem gondok, azt gondolom. mármint a lelki világommal.


2014. jan. 18. 20:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a természetem is rátesz.. iszonyat maximalista vagyok magammal szemben, "nem tudok" veszteni, nem szeretek kiszolgáltatva lenni...türelmetlen vagyok (nem tudok megbízni másokban), magam vállára teszek dolgokat, amit nem kéne és sorolhatnám...
2014. jan. 18. 21:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.
2014. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!