Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomfejtés, de komoly válaszok...

Álomfejtés, de komoly válaszokat kérnék, semmi ezotéria iránt nem érdeklődöm! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Eddig az álmaimban szinte soha nem láttam magam, ha pedig igen leginkább nem úgy néztem ki mint én. Nem olyan rég elég sokat változtattam a külsőmön és most az álmomban tényleg magamat láttam. Azzal a hajjal, azzal a testalkattal, szemüveggel, öltözködéssel láttam magam, mint amilyen a valóságban is vagyok. Szerintem ez jelenthet valamit, de mit?

2014. jan. 22. 21:53
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
A te álmod, neked kell megfejteni :) Próbálj szabadon asszociálni.
2014. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most már elfogadod magad,meg vagy elégedve magaddal. Régebben a vágy álmodat álmodtad, amilyen szerettél volna lenni.
2014. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sok álmot fejtegettem közösen a pszichológusommal, de ő is mindig azt mondta, hogy az a lényeg, hogy NEKEM mit jelent, a szabad asszociációk hozzák meg a megoldást. Meg azt is szokta mondani, hogy minden álom többrétegű, többjelentésű. Van a felszínen EGY jelentése, meg van egy csomó áttételes jelentése. Úgyhogy gondold végig az álmod - a körülményeket is, hogy milyen szituációban láttad önmagad, kik voltak ott (és ne ítélj elsőre, mert akiket álmodban láttál, akár egész mások is lehetnek, mint akiknek elsőre látszottak). A lényeg, hogy neked kell magadnak "megfejteni" az álmod, ebben még a legjobb pszichológus sem tud segíteni, ugyanis a saját tudatalattid akar veled beszélgetni az álmok révén. Mások tudatalattiját pedig senki nem érti.
2014. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!