Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihozhatott valami lappangó...

Kihozhatott valami lappangó pszichés betegséget?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kipróbáltam a m@rihu@n@-t. Nagyon féltem előtte, s egy barátommal szívtunk kb. 5 slukkot. Utána igencsak köhögős kiszáradt torok-rézés lett, elkezdtem zsibbadni és szédülni erősen. Alig találtam ki még segítséggel is a kádig ,capig egy kis innivalóért s lezuhanyzásért. Egy pár pillanatra elsötétedett minden s azt láttam hogy az univerzumban vagyok, s rettenetesen bepánikoltam attól,hogy meghalhatok, meg attól hogy mikor lesz már ennek a pokoli érzésnek vége. Az idő nagyon lassan telt. S még napokkal utána is másképp éreztem magam mint kellene.


Utána hetekkel, elkezdtem rendszeresen remegni, s volt egy lázas időszakom is óriási gyengeségérzéssel.

Aztán amikor ez elmúlt(valószínűleg influenza volt) a remegések még megmaradtak de ritkultak. Volt,hogy annyira remegtem mint a miksolvi kocsonya. Azóta rednszeresen foglalkozom a halállal s szomorúságot, félelmet érzek vele kapcsolatban. Soha nem volt előtte ilyen. Azóta úgy megváltozott az élethez való hozzáállásom,hogy úgy érzem nincs menekvés ezelől,s már sose jövök helyre teljesen pedig én igyekszem.



2014. jan. 23. 08:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Soha többet nem merem használni. S nagyon megbántam,hogy kipróbáltam kíváncsiságból. Bárcsak ne próbáltam volna ki, akkor még csak alap problémáim lennének az életben,de azóta már semmi sem olyan stabil,biztonságos,kiszámítható és reménnyel kecsegtető.

Érzékeny lehettem rá, mivel a barátok nem is hallottak olyanról,hogy ilyen rosszulléte lett volna valakinek is. Én konkrétan halálközeli helyzetbe kerültem ,bepánikoltam irtózatosan és csoda hogy élek. Azóta minden napot megbecsülök,de kár,hogy halálfélelmeim vannak azóta , eg nap többször is. S felerősödött az érzékenységem,az ingerlékenységem,az indulataim, a félelemeim,a depresszióm.

2014. jan. 23. 08:53
 2/7 A kérdező kommentje:

Segítsetek! Kérlek benneteket!

Mit tehetnék,hogy ezt feldolgozzam?

2014. jan. 23. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig is benned volt. Érdemes lenne szakemberhez fordulnod.
2014. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Azt írod nagyon féltél előtte. Miért, mitől féltél? Nem lehet, hogy előtte is voltak lelki gondjaid csak nem volt ilyen tudatos?
2014. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként a fűre is mondják, hogy az akkor érzett lelkiállapotot erősíti fel, tehát ha féltél akkor adott is, hogy így hasson.
2014. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a vadkender a testenkívüliség érzésére lett kifejlesztve. azaz halál kicsiben. nagyon csekély mértékben jókedvre deríthet, mert kevésbé van az ember testbe, húsba, fájdalomba zárva, de akkor sem veszélytelen. a tapasztalatra nyilván mindig emlékezni fogsz, ráadásul rosszul lettél testileg is tőle. Nem olyan ártatlan az, mint mondják. Egyet tanulj meg: a drogokban NINCS barátság, a haverjaid, akik adták, lesz@rják, hogy élsz-e vagy halsz-e. kerüld a füveket, teákat pár évig, és más drogra sem lesz szükséged többé. Igen, meghalhatsz, abba kóstoltál bele. Sportolj egy kicsit, kerülj egyenesbe, és az ilyen szédült figuráktól kicsit távolabb.
2014. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de, a haverok hallottak már bőven olyat, hogy valaki rosszul volt tőle, csak a felelősségüket kendőzik
2014. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!