Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdekes egy probléma, de már...

Érdekes egy probléma, de már nem bírom kezelni, segítségre lenne szükségem? Mit tegyek, öngyilkosságon gondolkodom?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy most tanulunk (8 osztály) a szaporodásról meg a női, férfi jellegekről.

Így a mell is téma. A tanár(férfi) mindig mondja, hogy nos hát ezt nem kell magyarázni, nézzetek rá a lányokra. Mindenkinek nagy melle van, nekem kb semmi, de tényleg, már én magam is kezdek aggódni. Egyik órán az egyik (bunkó és nagyon h.lye)osztálytársam 1-est kapott, mert nem tudta leírni hogy mik az elsődleges és mik a másodlagos nem jellegek. Erre megjegyezte hogy ő azért nem tudta, mert rám nézett, és rajtam nem látta. Mindenki röhögött mint az állat, én meg majd elsüllyedtem szégyenemben. Sosem éreztem még magam így, azóta többször gondolkodtam, hogy felvágom az ereim, csak ott ültem és tűrtem mindenki megvetését, a tanár Úr meg annyit mondott: Nem mindenki látszik, hogy nő. Erre volt aki beszólt (ők ilyen nagyobb szájúak, de rossz tanulók), hogy lehet hogy leszbikus és ő játssza a férfi szerepet.


2014. jan. 23. 17:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta, rettegve gondolok a biológia órákra, csak ezen jár az eszem, hogy ekkora szégyent, meg hogy most mindenki rajtam röhög, és főleg a tanár Úr is mit gondolhat most így rólam. Én jó tanuló vagyok, sosem piszkálok senkit sem, hogy hogy néz ki (én nem így ítélek, jó persze, most itt nem arra gondolok, hogy piszkos vagy büdös, hanem, hogy pl ha valaki szőke vagy teltebb én nem szólok be, engem nem érdekel, én főleg a belsőre megyek.

De megakarom védeni magam, és egyszer én is szeretném az ilyeneket megalázni, vagy legalábbis valamit visszaszólni, hogy ne lássák rajtam, hogy velem csak szórakozni lehet. De mit lehet ilyenkor beszólni? valami vicces de egyben kicsit megalázóbb is lehetne.

Ötletek?

2014. jan. 23. 17:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy,bőven fognak még nőni a melleid,ne aggódj.Ha meg nem nőnek akkor ott a push-up melltartó,ha ennyire nagyon zavar hogy picik,e miatt nehogy öngyilkos legyél,mert az élet gyönyörű tud lenne,lesz még jó állásod,társad,gyerekeid.Gondolj bele,hogy te hogy éreznéd magad,ha a gyereked öngyilkos lenne,mert nem óriás melleid vannak.Beszélgess anyukáddal,ha nagyon megviselt,akkor pszichológussal,ha kell,és nagyon magadba zuhantál,akkor pszichiáter és kórház,gyógyszeres kezeléssel...

Ne tegyél butaságot,mert ha életben maradsz örökre sérült lehetsz,amit magadnak okoztál,és az már tényleg nehezen feldolgozható dolog...Beszélgess olyanokkal,akiket szeretsz,örülj hogy jól tanulsz,és legyél büszke magadra,hogy nem vagy olyan bunkó,mint ők!

Hidd el,a te gondolkodásod a normális,mert te érettebb vagy,majd ők is felnőnek!

2014. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyel, hamaraosan lelépsz a suliból...szerintem kibírod.:) utána középsuliban lehet hogy értelmeseb osztálytársaid lesznek. A melleid meg tényleg fognak még nőni. nekem is gimi végére lettek kb akkorák mint most. Ne izgulj emiatt. A többieket meg próbáld elviselni, nézz keresztül rajtuk, foglalkozz azzal amit szeretsz. sok sikert!
2014. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de valamit muszáj visszaszólnom, mert így csak a nevetséges emberke vagyok az osztályban.

Pl vmi olyasmit, hogy na persze, hogy nem bírtad leírni, hisz közelről még úgysem láttál lányt vagy hasonlókra gondoltam.

2014. jan. 23. 21:17
 5/11 anonim válasza:
Szólj be neki valami olyat, ami arra utal, hogy meleg, azt ilyen korban nagyon rossz néven veszik :) Ha magabiztosan mondod, akkor rajta fog röhögni mindenki, hiába nem igaz :)
2014. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is ilyenekre gondoltam, csak nem tudom, mi legyen az. Azért olyan bántót nem akarok, nem szeretnék az ő szintjükre lesüllyedni.:)

Köszi a választ így éjfél után:)

2014. jan. 24. 08:52
 7/11 anonim válasza:
Nincs mit :) Pl. mondd neki, hogy még jó hogy nem tudod, mert az új pasid féltékeny, és nem tűri, hogy másokat is megnézz, vagy hogy az új pasiddal biztos nem lányokat szoktatok bámulni. Mindegy mit mondasz, a lényeg az, hogy adod elő. És bár itt lesznek olyanok, akik nem ezt fogják tanácsolni, de szerintem jobb, ha még az elején kiállsz magadért, különben nagyon rád fognak szállni. Szóval nem hiszem, hogy baj lenne, ha picit "lesüllyednél" a szintükre.
2014. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

A baj nem velük van, hanem veled. Ezek viccek. Ne billenj ki. Nevess és kész. Ne akarj támadni. Legyél magabiztos. Max valami kedves, vicceset szólj vissza. Vagy durcásan, játékosan nyújts ki a nyelved, ilyesmi. Tudd, hogy ha soha nem lesz igazán melled, akkor is nézhetsz ki jól semmi nem múlik ezen.

tessék egy elégedett lány alig mellekkel:

[link]

2014. jan. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid szimplán ostobák, gyerekesek és neveletlenek. A legelsőről nem tehetnek, a többi a szüleik és az iskola hibája. A tanárod viselkedése viszont minősíthetetlen. Egy ilyen helyzetben a minimum lett volna, hogy melléd áll, rendet tesz - ugyanis ez a dolga, és nem az, hogy egy 14 éves hülye gyerek még hülyébb "vicceihez" asszisztál. Én simán közöltem volna, hogy "sajnos az sem látszik mindenkin, hogy férfi, mert ők úriemberként viselkednének". Ha nem lennél már nyolcadikos, a szüleid helyében elgondolkodnék rajta, hogy átviszlek egy másik suliba, ahol munka folyik, és nem egymás megalázása. Ha a biológia jegyed nem kell a középiskolához, én így is bemennék a tanárhoz beszélgetni az anyukád helyében. Lehet, hogy én voltam túl régen 14 éves (15 éve egész pontosan), de akkor ez nem volt divat. Az iskolában mindenki tudta, hogy mi a dolga, és meddig mehet el. A viccek pedig nem egymás ellen irányultak. Az öngyilkosságot nagyon gyorsan felejtsd el, nehogy már magadban tegyél kárt azért, mert a környezetedben van pár primitív ökör. A melled pedig még most fog elkezdeni nőni! Alkati kérdés, hogy kinél hány évesen indul be a serdülés, próbáld meg elfogadni és szeretni a saját testedet. Hibái mindenkinek vannak, de nagyon fontos, hogy szeresd magad. Ha az segít, nézz körül a neten, milyen betegségekkel élnek együtt emberek: pl. [link] Ezekhez képest a 14 éves korban (még) lapos mell nevetséges. Nyugi! :-)
2014. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat.

Igen, igazatok van, csak olykor mindenkinek a legnagyobb problémája saját maga és ilyenkor elönt az a bizonyos érzés, hogy miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen, és akkor jobbnak látom, ha nem is léteznék. Pedig mennyi ember cserélne velem ilyen "problémát".

2014. jan. 26. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!