Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen intézmények, lehetősége...

Milyen intézmények, lehetőségek vannak ma Magyarországon egy skizofrén beteg elhelyezésére?

Figyelt kérdés
Ha a család nem szeretne élete végéig egy skizofrén beteggel élni, akkor mit lehet tenni?
2014. jan. 25. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan érdekelne, ahol ingyenesen fogadnának egy 30 év körüli "életképtelen" embert.
2014. jan. 25. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] amúgy érdekelne hogy miért nem maradhat a családban a beteg?
2014. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, neten már keresgéltem, legtöbbjük fizetős, vagy 60 év fölöttieket fogadnak, de még keresgélek.


Még nem tudjuk mi lesz, ez csak egy felvetés, de több oka is lenne, ha így döntünk, döntenek az illetékesek.

1. az anyagiak

2. én speciel nem vagyok senkije a betegnek, de a párom igen ...., én biztosan nem áldozom fel az életemet egy beteg miatt. Segítek amiben tudok, de ha úgy alakul, akkor vagy én megyek, vagy a beteg. Tudom csúnyán hangzik, de én nem így akarok élni! 2 évig rettegtem az illetőtől, aki amúgy egy senkiházi, drogos! Ennyit erről!

2014. jan. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!