Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bújik hozzám esténké...

Miért nem bújik hozzám esténként a szerelmem?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk eleje óta ez van, többször is gondoltam arra, hogy nem szeret, de napközben meg néha megölel, szeretni látszik, aranyos, de estére mint aki elszigetelődik a saját világában.Mára már oda jutottunk, hogy fejjel lefelé alszik az ágyon, nem vágyik az ölelésemre, nem szereti, ha közeledek, azt mondja lenyomom az ágyról, pedig csak hozzá akarok bújni.Szexuálisan nincs semmi gond, de érzelmileg valami tuti nincs rendben, egyszerűen olyanokat mond, hogy nem szereti, ha rászuszogok,meg ilyenek!Van egy olyan érzésem, hogy anyukájával nem volt olyan közeli kapcsolatban, ölelésre, simogatásra nem vágyik.Ez nagyon aggaszt, és próbáltam vele erről beszélni, de sajnos annyit mondott, hogy régen bújós volt, de a lánok nem szerették, és be is csapták sokszor, meg is értem, de mi már 2 és fél éve együtt vagyunk, meddig kéne még várjak?Abszolút nem kívánja a közelségemet ennyi idő alatt sem. Néha napközben ha pl nézünk egy filmet, nagyon ritkán megkér, hogy feküdjek a mellkasára, de este meg elküld az ágy másik végébe, ami nekem iszonyú szenvedés,régen sírtam is miatta, mert nem értettem, hogy ha valakit szeretünk, akkor miért nem bújunk össze, ahogy az szerelmesekhez illik, nekem a régi kapcsolataimban mindíg így volt, és most néha olyan elaludni, mintha nem lenne velem senki.Magányos vagyok tőle.És nem is értem az egészet.Valaki segítsen!

2014. jan. 29. 06:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
hiányzik, hogy valaki átöleljen, már sokszor álmomban idegen emberekkel ölelkezem össze, mintha elaludnék velük.
2014. jan. 29. 06:48
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

lekéne lépned innen,minél előbb,

-mert ez csak rosszabb lesz,nem jobb,

2014. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de szeretem, és valamennyire szerintem biztosan ő is engem!Ez az eggyetlen aggodalom
2014. jan. 29. 07:17
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

te is tudod,hogy ez nem szerelem,amit ő csinál,

-csak húzod az időt ,mellette

2014. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Neki valami baja van. Hogy veled, vagy általában érzelmileg defektes, azt én innen meg nem mondom, de ez nem normális. Én nem kínoznám vele magam. Persze, hogy szereted, és tudom, hogy könnyű mondani, de ez időpocsékolásnak látszik, hiszen szenvedsz a kapcsolatban. Nem passzolnak az igényeitek. Dönthetsz, hogy kínzod magad, és tovább sírsz mellette, vagy lépsz és keresel valakit, aki nem fejjel lefelé alszik az ágyban melletted.

Jesszus! Én első alkalommal, mikor megfordul az ágyban, kihajítottam volna a francba. Mi megalázó ez már?

Az tarthatatlan, hogy ő rád semmiféle tekintettel ne legyen, de neked mindenféle szabály szerint kelljen játszani.

2014. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szexuálisan nincs semmi gond"


Tehát olyankor megy az érintkezés, mikor pu**i kell, de amikor emberként és szerelmesként kéne viselkedni, akkor nem?

Én ezen elgondolkodnék, kérdező. Azt írod, valamennyire szeret - szerintem ez nem biztos.

A fejjel lefelé alvás is gáz, de az, hogy a dugáson kívül nem ér hozzád kvázi, az borzasztó.

Te is írod, hogy érzelmileg nem klappol valami. Szerintem ébredj fel, Csipkerózsika, át vagy verve.

2014. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Fejjel lefelé alszik, tehát te a lábát szagolod? Ez valami iszonyatos bunkóság. Csak bebeszéled magadnak, hogy "valamennyire szeret". A szex neki nem a szerelemről, szeretetről szól, - csak egy eszköz vagy neki.
2014. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hogy miért azt még nem tudom, de nálunk is így van. Mi 8 éve vagyunk együtt és mára már rettentően szenvedek emiatt.

Az én párom sem szereti ha hozzábújnak, nem igényli egyáltalán, valamiért frusztrált lesz, ha odabújok. Nálunk én magamtól feküdtem lábtól, mert annyira megviselt ez az egész, hogy így egy kicsivel jobb nekem, átölelem a párnámat és így alszok. Mára már megszoktam, mert kénytelen voltam, de nagyon rossz, ez nem kapcsolat, főleg nem egy olyannak, aki kifejezetten igényli a testi közelséget, márpedig az emberek többsége igényli és az a normális!

Nagyon sokat "nyomoztam", hogy mi lehet a baja, tudtam, hogy ez nemnormális dolog! Páromról még nem sikerült semmi okosat megállapítani, de mára már kiderült, hogy a testvére, nagybátyja és a fia skizofrén!!!

Nekem nem volt lehetőségem elhagyni ....., a másik meg az, hogy tudom, hogy szeret, ez 100%, csak a probléma az, hogy a maga módján! A kérdés az, hogy te beéred ennyivel, vagy tovább állsz! Ha bújós vagy, mint én, akkor az egészséged is rá fog menni a párod ezen "hiányosságára".


Ha teheted hagyd el még most!!! Nagyon sokat fogsz szenvedni emiatt az érzelmi ridegség miatt!

2014. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tegnap tették fel. Igencsak idevág, tanulságos válaszok vannak benne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
elolvastam a kommenteket annál a belinkelt kérdésnél, azt kell, hogy mondjam,eddig akárhány (3)komoly kapcsolatom volt,mindíg összebújva aludtunk, én ezt így tartom helyénvalónak, ennyivel akár másik ágyban is aludhatnánk.Ez ám a szerelem, mint kb a hatvan éve házas emberek.Semmi tűz, semmi láng.. :( én amúgy is nagyon szeretethiányos és magányos vagyok alapjában véve, és úgy tűnik, hogy ez a kapcsolatunk alatt sem nagyon változik, néha úgy érződik, hogy tulajdonképpen nincs is senkim,ölelgethetem a plüssmacskát, mert nagyon ritka, ha odabújik.Egy ideig megint bírtam, legutóbb kb fél éve fájt ennyire, azt hittem hozzászokok, hogy nem bújik hozzám, de most megint itt az a magányosság érzet, nem tartom magam önzőnek, mindent megcsinálok, amit kér,főzök neki, mosok rá, stb, kiszolgálom, de nem akar változni.A családjában talán az apja skizofrén, de rajta semmi ilyesmit nem tapasztaltam!Ez az egyetlen hibája, meg az, hogy néha kicsit lusta!Az viszont a gondolatmenetem, hogy régen az öregek minden nyavajgás nélkül egy egész életet leéltek a férjükkel, feleségükkel, most meg mindenki egyből szakít.Nem tudom mi lehet ennek az oka, de én nem szeretem feladni, inkább valahogyan megpróbálom neki megmutatni mit érzek, és hogy ez nem jó nekem, de nem tudok milyen példát felhozni az érzésemre.
2014. jan. 29. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!