Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok depressziós de...

Nem vagyok depressziós de akkor mi baj van velem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egyszerűen életunt vagyok. Legszívesebben megölném magamat amihez sajnos elég bátortalan vagyok. Nem járok el itthonról már gyerekkorom óta, nincsenek barátaim, még barátnőm sem volt de nem is akarok.Bulizni sem voltam, egyszerűen sosem történiik velem semmi.

2014. febr. 1. 08:18
 1/2 HeartShapedBox válasza:
Te magad mondtad,nem vagy depressziós,de ha ilyen problémáid vannak és nincsenek barátok akikkel beszélhetnél erről,érdemes lenne pszichológushoz fordulnod,sokat segíthene hogy javíts a közérzeteden,és találj az életednek új értelmet,hogy teljes lehess,barátokat és barátnőt szerezhess :)
2014. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még ha nem is depresszió, attól még elég problémásnak tűnik, és ha öngyilkosság gondolata foglalkoztat, akkor nyilvánvaló, hogy te magad is problémásnak érzed.

Szakemberhez akkor érdemes fordulni, ha olyan helyzetben vagy, ami számodra gondot okoz, amiben rosszul érzed magad, és nem találod belőle a kiutat. Ez pedig szerintem pont az a helyzet. Úgyhogy irány egy jó pszichológus, és rengeteget tud segíteni! Ennél ezerszer rosszabb helyzeteken is tud! Te fiatal is vagy, nem is olyan húdenagy a baj, ha akarsz rajta változtatni, akkor viszonylag könnyen fog sikerülni egy jó szakember segítségével!

2014. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!