Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnél tagja lenni egy...

Szeretnél tagja lenni egy mentális betegségekkel küzdő csoportnak?

Figyelt kérdés

Egy több, pszichés betegségekkel és egyéb gondokkal küzdő csoportot működtetünk a Facebookon. A csoport teljesen zárt, és láthatatlan. Itt egy szűk családias körről beszélünk, ahol minden tag nyugodt szívvel oszthatja meg a problémáit, tabu téma nincs! Ezzel szeretnénk megkönnyebbíteni egymás hétköznapjait, tanácsokat és tippeket adni, és az esetleges padlóra kerülést megelőzni, illetve segíteni a küzdésben. Ha csatlakozni szeretnél kérjük, írj privátban egy levelet az életkoroddal,

a betegségeddel vagy gondoddal, és egy rövidke bemutatkozást.


2014. febr. 3. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fészbukon nem, de ha van ingyen cucc, és más anyagok, akkor hétvégi kihágásokban benne vagyok!
2014. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon rossz helyen jársz :)
2014. febr. 3. 00:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű betegségekre kell gondolni? Illetve nekem olyan kérdésem lenne, hogy a tagok kezeltetik is magukat, vagy csak panaszkodnak? Mert én olyanokkal kommunikálok szívesen (személyiségzavarosként), akik tesznek is magukért. Ha ilyen a csoport mentalitása, akkor szívesen csatlakoznék.
2014. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, mi teljes mértékben a gyógyulás mellett állunk, azért vagyunk, hogy az utat könnyebbé tegyük. Megosztjuk tapasztalatainkat, gondjainkat, és tanácsokat adunk egymásnak. Örülnénk ha csatlakoznál.


Mindenféle betegségben szenvedőt szívesen látunk, kivéve:


- skizofrén és/vagy,

- Pszichopata.


Ha szeretnél csatlakozni, várom az üzeneted! :)

2014. febr. 3. 01:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csatlakoznék de inkább élőben lennék benne. Mert így fórumon, online sok értelme nincs.


Nyáron voltam pszichodrámán kórházban és az jó volt (:


Nekem amúgy személyiségzavarom van dramatikus klaszterből

2014. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csoporttalálkozókat is szervezünk, kb. 2 havonta, tehát ez is meg van oldva. De mivel mindenki máshonnan jött, ezért az idő nagy részében Facebookon beszélgetünk! Örülnénk ha csatlakoznál Te is! :)
2014. febr. 3. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
# 5: Nocsak, és melyik, ha szabad kérdezni? Nekem is onnan való... ha gondolod, priviben is érdekel. :)
2014. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet még csatlakozni?
2014. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!