Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális vagy nem?

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés

Régebben mindig olyan dolgok jártak a fejemben,hogy baleset éri az egyik családtagom meg ilyenek. Minden egyes kis hangra felugrom és megyek megnézni, hogy mindenki jól van-e. Mostanra ez kezd megszűnni. Azonban még van az is,hogy nagyon félek este még villanynál is, miközben megy a tv meg,hogy néha-néha azt hiszem,hogy valaki figyel. Vagy mikor végig sétálok a folyosón a suliban, valamiért mindig úgy érzem,hogy rólam beszélnek. Vagy ha megnézek valami olyat a neten vagy írok valamit (mint például ezt) Akkor valaki rájön és kinevet. Egy ideig ezért hezitáltam,hogy írjak.

Szerintetek ezek normális dolgok,vagy lehetnek valami mentális betegség tünetei?



2014. febr. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit érzékeny vagy

De ez normálisnak tekinthető

2014. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most egy kicsit megnyugodtam.:)
2014. febr. 1. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis paranoia, érzékenység. Szerintem ennyire ne legyél. Mondjuk az nekem is b...ta a csoromet, h lehet kibeszelnek a csajok, de ez sztem meg norm. Csaladodat meg felted és ez egy pozitív dolog, csak ne túlságosan. Én az utcán szoktam felni meg hatranezni, nehogy napbarnitott leusson, nem veszek utcán elő pénzt és mobiltelefont, este ki se mozdulok... Eddig megúsztam.
2014. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy főbb téma lennék náluk,de valamiért így érzem.Mondogatom magamnak,hogy lehetetlen,hogy állandóan rólam beszéljenek,de nem hat.

Egyébként köszönöm!:)

2014. febr. 1. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Suliban nagy kibeszelesek vannak. A lányok mocskosul kibeszeltek mást előttem, lényeg, h ne hallja az illető. Én a tanaroktol is féltem, h mit gondolnak rólam, tanariba kirohognek, mert vmi hulyeseget mondtam órán stb. Én mondjuk utálom az aljas, sunyi, kétszínű embereket.
2014. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szí..
2014. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Képben vagyok ezekkel:) Vannak ilyen lányok,de nem kell rájuk se hederíteni. Ha jól érzik magukat.

Viszont nekem azzal volt bajom,hogy én csak beképzelem.

Hisz lehetetlen,hogy mindig rólam beszéljenek


Utolsó:

Szi? Ez mi akart lenni?:)

2014. febr. 2. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!