Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diszlexiás lennék?

Diszlexiás lennék?

Figyelt kérdés

Mert már kb. 1 napja tanulok egy verset,megjegyzem aztán amikor fel kell mondani elfelejtem.Mondjuk annyira nem tudom megjegyezni,és nem is értem nagyon miről szól.Vagyis így értem,de valahogy nem érzek rá.A vers maga eléggé hosszú lehet emiatt felejtem el.De már tele van az agyam ezzel,és mintha "nem férne bele".Szöveg értésből ötös vagyok.Fogalmazást tudok írni,de amikor leírást kell készíteni össze-vissza írok.Mostanában nehezebben értem meg amit mondanak mások.Köze lehet ezeknek a diszlexiához?

Talán diszlexiás lennék?



#diszlexia #nehézfelfogás
2014. febr. 8. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a diszlexia: [link]


te nem vagy az :) szerintem csak egyszerűen valamiért ez a vers neked nem megy... nehéz a szövege, vagy a hosszúsága miatt... nálam is volt olyan vers, amit egyszerűen nem bírtam normálisan megtanulni... pedig semmi problémám nem volt...

2014. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, a diszlexia betűtévesztésekben, szövegértési problémákban nyilvánul meg elsősorban. Minden más csak kísérő tünet (de az alap tünetek hiányában nem lehet diszlexiáról beszélni).
2014. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!