Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosz a rövidtávú memóriám?...

Rosz a rövidtávú memóriám? Mert kb csak annyit veszek észre egy nap alatt hogy reggel. Aztán hirtelen este van. Közbe persze csináálok dolgokat. Lehet hogy nem koncentrálok a jelenre? Vagy a memóriával van gond?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, fiú lány? miket teszel napközben?
2014. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A rovid tavu memoria csak par percet, masodpercet takar. Pl. meglatsz egy szamot az utcan egy plakaton. Par percig talan meg emlekszel ra, de ha nem fontos az agyad torli ezt az utat az idegsejtek kozott.

Nekem is szokott egyebkent ilyen lenni, engem inkabb megijeszt. Vagy ha ideges vagyok es elkezdek pakolaszni par perc mulva fogalmam sincs hogy mit hova raktam. Neked allandoan van ez a kieses? Ha teged nagyon zavar kerdezz ra orvosnal, lehet vmi komolyabb is

2014. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,és fiú.. és kb egy éve nyáron fűveztem.. de leáltam teljesen tiszta vagyok.. akkor olyan volt a társaság.. és hát velük együtt elnyomtam a cigiket. és azóta azt vetttem észre mintha az agyam egy része ki lenne kapcsoalva és gondolatba máshol járnék.. de nemtudod hogy hol. és azért tippeltem a meóriára mert tényleg csak annyit veszek észre egy napból hogy reggel van.. aztán egy csettintésre este. közbe csinálok dolgokat a napi tevékenységek.. suli stb. de olyan gyorsan szálnak a napok, mintha tegnap lett volta szílveszter. azon parázok hogy 40-50 éves korom olyan messzinek tűnik. de mire odajutok visszagondolva minha tegnap lettem volna 18....:!?!?! elmentem orvoshoz.. hülyének néztek és a köcsög nyugtatót irt fel
2014. febr. 12. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

"tegnap lettem volna 18....:!?!?! elmentem orvoshoz.. hülyének néztek és a köcsög nyugtatót irt fel"


Igen, az ostoba írásodon is látszik, nincs minden rendben nálad. Az orvost köcsögözöd le, pedig magadat kellene.

2014. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magyarán gyorsan telik az idő. de neked szétbasznám a kis pofádat akárki is vagy te csicska cigány
2014. febr. 12. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad. Te tű.
2014. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Te tű -t egybe írják. Legalább ennyit tanuljál meg.
2014. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de azért te is leírod külön XD
2014. febr. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!