Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden este sírva alszom el,...

Minden este sírva alszom el, de félek pszichológushoz menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Citromfű tea, valeriana nem használt. Mi lehet még jó? Nincs valami erősebb "nyugtató", ami kiüt, recept nélkül?
2014. febr. 14. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért sírsz?

Gondolj valami szépre

2014. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami nyomaszt?
2014. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Több minden miatt sírok, ezen nem tudok most változtatni. Pedig iszonyatosan fáradt vagyok, de hiába feküdnék most le, jönne az egy-másfél órás "szenvedés", aztán utána csak elalszom valahogy.

De annyira felesleges az egész, hiába sírok, ne segít, úgysem lesz jobb.


Nincs valami másik nyugtató, hátha az beválik? Vagy honnan szerezzek?

2014. febr. 14. 20:10
 4/9 anonim válasza:
Nyugtató nélkül is meg lehet oldani ha leírod mi miatt éled meg ezt a tortúrát
2014. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Magány, betegség, családi problémák, lelkiismeret furdalás. Ezek miatt van ez esténként.

Napközben nincs időm foglalkozni ezzel, nem érek rá, de akármennyire is lefárasztom magam, elmegyek futni, bármi, akkor is minden este ez van.

Ezek nem fognak csak úgy megoldódni.

2014. febr. 14. 20:19
 6/9 anonim válasza:
Persze az okot kéne megszüntetni ,de én azt ajánlom ,hogy hallgass valamit elalvás elött és ha nem gondolsz másra akkor lassan belealszol
2014. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a macskagyökér tea ugyanaz, mint a valeriána, csak nekem valamiért jobban hat. (nagyon büdös, errre készülni kell.)


ha félsz pszichológushoz menni, akkor gondolom, szeretnél.

lehet, hogy nem találsz olyat, aki a neked megfelelő dolgokat mondja majd, de a magányon segíthet kicsit. és mind barátságosak. én szeretem azt a légkört, ami a rendelőben van.

azt tudod, hogy hogy kell jelentkezni? vagy mi tart vissza, mitől félsz?

2014. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kipróbálom akkor ezt a macskagyökeret is, hátha, tényleg csak segítsen már.


Hát nem tudom, végülis valahol lehet jó lenne, ha segítséget kérnék, de nem tudom elképzelni most annyira a szituációt.

Nem tudom, hogy meg tudnék-e nyílni egy teljesen idegen embernek, mert oké, odáig eljutok, hogy felhívom és kérek tőle időpontot, de hogy utána majd szemtől szemben mit mondok neki..

Meg attól is tartok, hogy én nem szoktam mások előtt sírni, pedig nem gondolom, hogy szégyen, meg semmi ilyesmi, de valamiért ezt nem tudom elképzelni.

Viszont ő valószínűleg kérdezne olyat, aminél esetleg nem tudnám kontrollálni ezt az egészet.

2014. febr. 15. 15:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem vettem észre, hogy ketten is írtatok.


6-os válaszoló neked is köszönöm a tippet, a zenét is kipróbálom, hátha segít majd az, vagy nem tart olyan sokáig a "szenvedés".

2014. febr. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!