Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentális betegség vagy...

Ez mentális betegség vagy "hiszti"?

Figyelt kérdés

képtelen vagyok bárkivel kijönni, hosszabb távon képtelen vagyok elviselni bárki társaságát és nem szeretem ha nem körülöttem forog a világ. Szóval valószinüleg ezért nem keresi senki a társaságomat és ezért szakítják meg az új ismerősök is hamar a kapcsolatot. Úgy érzem elegem van mindenkiből, nincs kedvem és nem is akarok senkivel fenntartani semmilyen kapcsolatot. Az a baj, hogy eljutottam egy olyan szintre, hogy senki nem tud érdekelni.


Ennek ellenére én meg állandóan magányos vagyok, úgy érzem, hogy senki nem szeret, rossz, hogy nincsenek barátaim, akikkel programot tudnék csinálni, rossz, hogy nincs barátnőm.


És állandóan ez a kettősség emberutálat/magány dolgozik bennem, lassan már az őrület határáa kergetve. Mondjuk ha a múltamba nézek ott figyel sok csalódás az emberekben, akár ez is az oka lehet?


2014. febr. 15. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a múltban vagy másokban keresgélj hanem magadban. Az én tapasztalatom hogy ilyen érzéseknél általában nem külső hanem belső ok van. Tehát saját magaddal van bajod és azt kell orvosolni. Persze ez csak saját vélemény. saját tapasztalat
2014. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!