Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágdosom magam . Mit tegyek?...

Dixie 55 kérdése:

Vágdosom magam . Mit tegyek? Nem tudom abba hagyni

Figyelt kérdés
Anyukamm egyfolytában veszekszunk es igy vezetem le a stersem h meg vágom magamat, járok pszchihologushoz de o se segít:(

2014. febr. 17. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor hát egy szép hosszú sprba álltál be, mostanában mind ezt csináljátok: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+mag..
2014. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

En megertelek! Ne foglalkozz azzal aki elitel. te sokkal jobb ember vagy mint barki mas <3 Csodas vagy! En is vagom magam es minden nap egy harc, de gondolj arra hogy egyszer vege lesz. Elobb vagy utobb de vege lesz es akkor egy igazi harcosnak mondhatod magad mert tulelted

en is jarok pszichologushoz :) Merre fele laksz?

2014. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem találsz itt magadnak másik vagdosóst, mert van sok, aztán vívjatok.
2014. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
(közben meg is jött az első vagitárs.)
2014. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát.. még mindig jobb, mintha mást vágdosnál :/
2014. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
15 evesen en is vagdostam magam.Egyszeruen csak jol esett.Volt egy baratnom es vele kezdtem el.. aztan a suliba meglattak tesin a karomat, bokamat ( igen, en ott is rendszeresen csinaltam ).A vege fele mar olyanokat csinaltam, hogy betortem az ablakot, hogy uveghez jussak, es azzal csinaltam. Nekem se segitett a pszihologus, aztan egyszer anyukam sirva konyorgott, hogy hadjam abba. Rajottem, hogy inkabb meg kell oldanom a problemaimat, es lelkileg helyre kell allnom. Azota eltelt 3 ev, es egyszer se vettem a kezembe penget, vagy uvegdarabokat. Gondolj bele, hogy mi a baj az eleteddel, min kellen/tudsz valtoztatni.Anyukaddal veszekedes helyett beszelgess,"lelkizz" :) Hidd el ez nem megoldas! Te se vagy kevesebb a tobbi embernel, Neked se kell ilyesmivel kinoznod magad! (Tudom, hogy jol esik amikor csinalod, de ha jo lenne nem irtad volna ki a kerdest.)
2014. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress valami kevésbé kártékony stresszlevezetési módszert. Mondjuk menj el futni addig míg jól ki nem merülsz, annak még haszna is lesz.
2014. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mirk ***** válasza:
0%
Nőj fel.
2014. febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem agresszívek az osztálytársaid? Nyáron gimisekkel mentem a villamoson, 6-7-en voltak osztálytársak, és úgy beszélt 2-3 közülük a többiekkel, hogy meghűlt az ereimben a vér! Azt se tudtam, mit tegyek, én szenvedtem a hallottaktól, de semmi nem jutott eszembe azóta sem, mit tehettem volna, hogy ne kelljen hallgatnom! Pedig 2x annyi idős vagyok, mint ők, de nem mertem rájuk szólni. szemmel láthatóan az osztály menői voltak, nálam 2 fejjel magasabb fiúk.
2014. febr. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, de ez mire jó elmondaná valaki?! :O Ezzel megoldódik? Vagy egyàltalán, hogy vagytok képesek erre?!
2014. febr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!