Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert tortenik ez velem? Nem...

Miert tortenik ez velem? Nem erdekel se az egyetem, se a tanulas? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Csak az erdekel, hogy mit vehetnek magamnak, hogy szebb legyen a hajam, milyen sminkcuccokat vegyek, milyen legyen a szoba, es milyen ruhakat vegyek, hogy bejojjek annak a pasinak, akibe evek ota bele vagyok zugva. A tanulas viszont nem erdekel, nem erdekel az sem, hogy mi lesz velem masodik felevben az egyetemen...

21L


2014. febr. 18. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tiniként is így viselkedtél?
2014. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rájöttél hogy nincsen motiváció, ami abból fakad hogy valószínűleg te is majd a pályakezdő munkanélküliek táborát fogod gyarapítani. Nincs ezzel baj, én is ráuntam a végén mert tudtam hogy hiába töröm magamat úgyse lesz munkám. Ezért végeztem el csak a gimit.
2014. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

dettó mint én, de engem semmi sem érdekel, az se, h csinosítsam magam

21/L

2014. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Túl erős benned a megfelelni vágyás. Mármint a pasidnak. Kicsit próbálj meg elszakadni tőle. A kapcsolatotoknak sem tesz jót, ha ennyire miatta csinálsz csak mindent. Próbálj meg felnőtt, önálló nőként viselkedni.
2014. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ez a problema, hogy nincs pasim! :( es evek ota tetszik egy pasi.. Amugy tinikent nem ilyen voltam, adtam magamra, de nem ennyire,plusz sokkal lelkiismeretesebben tanultam.
2014. febr. 18. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ideje lenne felnőnöd, és felelősségteljesen viselkedned. Gondolj arra, hogy ha nem tanulsz, kevesebb az esélyed egy jobb munkára, és nem fogod tudni megfizetni magadnak a szépségápolási termékeket (legalábbis gondolom, nem fog örökké apu-anyu pénzt adni rá). Nem hiába mondják az idősebbek, hogy addig örülj, amíg tanulhatsz :)
2014. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy a mai vilagban muszaj tanulni, meg diploma kell, de egyszeruen nem tudok ezek alapjan elni az eletem.
2014. febr. 18. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott az egyetemet, és kezdj el dolgozni! Időhúzás gyanánt nem kell a felsőoktatásban maradni, csak elveszed olyanok elől a helyet, akik tényleg szeretnének tanulni. Már nem vagy tini, többé nincs kifogásod a tengés-lengésre.
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem akarok tanulni, de valahogy miota bejutottam nincs eleg motivaltsagom. Amugy nem veszem el senki elol a helyet, mivel 65 hely van a szakunkon es 30 diak.
2014. febr. 18. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért jelentkeztél oda? Szerintem tisztázd a céljaid és hogy mire vagy képes ezért.
2014. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!