Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az, hogyha egyedul...

Miert van az, hogyha egyedul vagyok (mondjuk tanulok, alvas elott), mindig sirhatnekom van, hogy milyen nehez az egyetem, de ahogy emberek koze megyek rogton gondtalan leszek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen velem kis volt már, de főleg vizsgaidőszakban meg zh-k előtt, vagy amikor kimerült voltam.

Ha rámjön, mindig elgondolkozok, hogy miért választottam ezt a szakot, mit akarok vele, mik a céljaim, nem csak a semmiért vagyok itt.

2014. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is a vizsgaidőszak hozza ezt ki belőlem, vagy egy-egy feladatleadási határidő, ami előtt felgyorsulnak az események és levegőt venni sincs időm. Ilyenkor jó érzés odabújni a páromhoz, aki "megdajkál" egy kicsit és ezredszerre is elmondja, hogy menni fog és nem lesz gond. Rossz érzés egyedül lefeküdni halál depisen. Aztán ahogy a stressz elszáll, úgy ez az érzés is. :)
2014. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!