Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert tortenik ez velem? Nem...

Miert tortenik ez velem? Nem erdekel se az egyetem, se a tanulas? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Csak az erdekel, hogy mit vehetnek magamnak, hogy szebb legyen a hajam, milyen sminkcuccokat vegyek, milyen legyen a szoba, es milyen ruhakat vegyek, hogy bejojjek annak a pasinak, akibe evek ota bele vagyok zugva. A tanulas viszont nem erdekel, nem erdekel az sem, hogy mi lesz velem masodik felevben az egyetemen...

21L


2014. febr. 18. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen jutottam el ide, végzősként (már van egy szakmám egyébként). Bár korábban is problémáim voltak a motivációval, pedig abszolút nem vagyok hülyegyerek.


Szorongásos depresszióm van, szociális fóbiával és fene tudja, hogy milyen személyiségzavarral.


A legmélyebbre én is akkor kerültem, amikor rájöttem, hogy munkanélküli leszek (pedig mérnök leszek, nem büfészakos vattacukrozó). Azóta teljesen hidegen hagy az egész és inkább mennék külföldre dolgozni. Én már fizetős vagyok, úgyhogy nem lopom a helyet sem.

2014. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért történik ez veled, mert az embereket erre a szintre húzzák le, mert így válik egyszerű, tudattalan fogyasztóvá az ember, így lesznek können manipulálhatók.


A probléma az, hogy ezen az sem változtatna, ha az egyetemet lelkiismeretesen végeznéd. Az ugyan ebbe a rendszerbe tartozik bele.


A problémád jelenleg a nyugati, nem éhező világ egyik komoly problémája.


Az embereket irányítják, hogy úgy gondolkodjanak mint te. Külsőségekben éljenek, megfelelni és tetszeni akarjanak másoknak.


A reklámok és a mögöttük meghúzódó elmék, csoportok áldozata vagy. Talán ha így tekintenél magadra, az segítene változtatni.

2014. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. lehetőség kiégtél belefáradtál

2. későn érő típus vagy és most kezdődik el az nálad ami másoknál 14-15 évesen a kamaszkori fáradtság.

próbálj lazítani és időt szánni a tanulásra pl este 7-től 9-ig csak tanulsz utána és előte órákra játsz és azt csinálsz amit akarsz szóval ez így kb talán tartható is és jutalmazd magad pl kész vagy gy tárggyal egy film stb.

2014. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 noro9 válasza:
Nem tudom, hogy elolvasod-e ezt a választ még, így, egy évvel később, de szeretném elmondani; Ne küzdj. Az élet nem működik, ha kézzel lábbal kaparsz. Hagyj magadnak időt gondolkodni. :) _Benned is, bennem is, mindenkiben van valami, amit szeretne elérni. Nem biztos, hogy neked az, amit mások, vagy a társadalom rád erőltet. Lehet, hogy erdésznek kell lenned, vagy festőnek. Rajtad áll. Találd meg az utad, ne hagyd, h a világ rádkényszerítse az elvárásait. :)
2015. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!