Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki rendszeresen küzd öngyilkossági gondolatokkal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.Vidám ember vagyok sőt szerettem az embereket.. ameddig rá nem jöttem,mekkora nyomorultak.. tiszt a kevés kivételnek. Azóta elég sokszor,van hogy elegem van és kiborulok , mert mindig csalódni kell és hát elég nehezen bírom . :')
2014. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 éve igen. Reggel még úgy keltem fel, hogy ma megölöm magam, de inkább holnap. Hadd legyen egy utolsó vasárnapi ebédem. Huszonéves vagyok ugyan, de már régóta semmi örömöm, sikerélményem nincs már az életben. Már eldöntöttem és nincs visszaút. Remélem a következő életemben szerencsésebb leszek.
2014. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is.. lassan egy éve. Az a baj ezzel, hogy egyszer tényleg megpróbálod.. én sajnos a sürgősségin kötöttem ki. Utána persze pszichiátria meg terápia meg stb. Semmit nem értek. Még mindig azt kívánom, hogy bár ne mentettek volna meg..

Utálom ezt érezni. Utálom, mert szeretem a családtagjaimat és gyűlölöm magam, hogy fájdalmat okozok nekik. Mégsem tudok ettől szabadulni.

Nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás

2014. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is. és már nagyon elegem van belőle. lassan azért leszek öngyilkos hogy ne kelljen többet küszködni a gondolattal
2014. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sajnos nálam is gyakran fölmerül a gondolata, nem tudok semminek örülni + suliban b*sztatni szoktak, mert nekik így esik jól, legtöbb esetben bunkók velem az emberek, pedig nem szoktam rá okot adni, de ez az emberek hibája, hogy másokban mindig hibákat keresnek
2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen naponta tobbszor is
2018. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!