Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkeseriti az egyetem az...

Megkeseriti az egyetem az eletemet, mindig melyponton vagyok miatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ujabban semmi oromot nem lelek az eletben, eddig tetszettem magamnak, most elkezdtem hirtelen kovernek latni magam es utalom a sajat testem. Amikor egyetemre kell menje folyton rosszul vagyok, mintha panikbetegsegem lenne, de nem felek a halaltol, mindig sirhatnekom van, es szinte minden nap sirok is
2014. febr. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdésekre nem érdemes ilyet kiírni, mert mindig lesz egy gyökér aki még rosszabbá teszi a kedved és téged állít be hülyének anélkül hogy tudná a teljes történetet (ilyen az első válaszoló)

Keresd meg az okát annak, hogy miért utálod ennyire az egyetemet. Az ott lévő emberek váltják ki belőled ezt az érzést, vagy maga az egyetem, ha most kezdtél akkor az új környezete? Fontos lenne ezt megállapítani.

És miért látod magad kövérnek? Híztál esetleg (és nem veszed észre) vagy bombatestű emberekkel vagy ott körülvéve?

2014. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tavaly ilyenkor olyan szepnek lattam a ruhakat, ahogy rajtam allnak, most meg barmit felveszek ocsmanynak latom magam :(

A kornyezet uj, de nem hiszem h ezzel van problemam. es nem igazan bombatestu jo nok az osztalytarsaim.

2014. febr. 22. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőéves vagy? Más városba is kellett költözzél? A legtöbb embert megviseli a változás. Én is ott akartam hagyni az egyetemet eleinte, mert depis voltam. De kb a 2. félév közepén már kezdtem derűsebben látni az egészet. Ehhez biztos hozzá járult a tavasz is. Onnantól pedig nem volt semmi gond. Szerintem várd meg a 2. félév végét,h lesz-e változás. Ha nem, akkor gondold végig,h esetleg egy másik egyetemen, szakon jobban éreznéd-e magad.
2014. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem akarod azt csinálni, amit tanulsz? Mert ha így van, próbálj szembenézni vele. Még mindig jobb, ha most ébredsz rá, mintha 40 évet dolgozol egy szakmában, amit utálsz.
2014. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!