Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sok öngyilkos gondolato...

Nagyon sok öngyilkos gondolatom van, és teljesen értelmetlennek látom az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 7 éves kórom óta cikiznek, szólogatnak be, dobálnak, köpködnek, aláznak meg heti szinten. Ez egy kis város, alig tudok olyan helyre menni, ahol ne ilyen emberekbe botlanék. Régen csak nagyon kevés önbizalmam volt ezmiatt, de mostanában már nem merek kimenni az utcára, mert azt hiszem, hogy mindenki engem néz, és kigúnyolnak. Nem merem felvenni a telefont, ha ismeretlen számról hívnak, nem tudok nagyon beszélni emberekkel, mert habogok stb ... :(( A szüleimmel rossz a kapcsolatom, alig vannak barátaim... ők is inkább csak haverok. Nagyon rossz, és egyszerűen semmi jót nem látok az életemben. Többször is okoztam magamban kárt, vagdostam magamat, fujtogattam magamat stb. Pszichológushoz félek elmenni, és a városban nincs is. :(

2014. febr. 23. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs e kedved barátkozni? Én szivesen adok lelkifröccsöt:) Azt hiszem a 3. válaszadó én voltam, de mivel lusta vagyok visszakattintani, igy bizok benne, hogy helyesen irtam.
2014. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 10:

Zoli: Biztos, hogy a jó szándék vezérelt, amikor ezeket a sorokat írtad, de hidd el nekem, hogy egy depressziós ember nem fogja magát attól jobban érezni, ha azt látja, hogy még egy kéz és láb nélkül született ember is boldogabb nála, sőt! (Arról ne is beszéljünk, hogy felesége is van... Nekem konkrétan még egy boldog párkapcsolatom sem volt...)

2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
SziasztoK! Köszönöm a válaszokat :) Próbálok eljutni valahogy pszichológushoz, de nem hiszem hogy sikerülni fog :/ tényleg köszönöm, nagyon jól estek :)
2014. márc. 1. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!