Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a rémálmaimtól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom, hogy szinte minden nap vissszatérö rémálmaim vannak. A többiek azt mondják, hogy azért, mert sokat alszom, de ez nem is igaz, mert sajnos elaludni sem tudok, szinte egész éjjel fent vagyok, pedig csomó gyógyszert szedek a betegségem miatt, amik álmosítanak. Igazából tudom,hogy miért vannak ezek.Az egész egy, anno barátomnak hitt ember árulása(asszem ez a legmegfelelőbb szó arra, amit tett) miatt van. Nagyon bánt a dolog, de napközben mindig igyekszem nem gondolni rá, de a tudatalattim minden éjjel visszahozza azt a gyökeret, és kezdek bekattanni. Tiszta depis vagyok már tőle, mindig bal lábbal kelek fel miatta.

Légyszi valaki segítsen!



2014. márc. 1. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Álmok legyőzésére van egy jó módszer. Légy erősebb, mint az álmod. Én például sokat játszottam régen horror játékokkal és így sok rémálmom is volt, de egy idő után megszoktam ezt, így bármilyen rémisztő jelenet is történhetett álmomban és történhet akár ma is, nem tud kifogni rajtam.

Szóval, erőt kell csak gyűjtened, hogy megküzdhess velük. Sok sikert! :)

2014. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valami megnyugtató, kellemes zenét kapcsolj be éjszakára.
2014. márc. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A zene nem segít, főleg ha alapból alig tud elaludni.

Tudatos álmodás!

Ha elsajátítod a technikát, nem csak a nyomasztó álmok fognak eltűnni, hanem még jól is szórakozhatsz miközben alszol.

Ajánlom Prof. Dr. Paul Tholey - Kaleb Utecht : ALKOTÓ ÁLOM című könyvét. Ha ezt elolvastad akkor jöhet Mészáros Attila, Kertész Gergely - A tudatos álom című könyve.

Ezekben benne vannak a fő technikák, amiket hosszas gyakorlással meg lehet tanulni. (ez alatt hónapokat, éveket értek, de ha egyszer megvan akkor már a kezedben az irányítás)

2014. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!