Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt még mindig...

Miért érzem azt még mindig hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok sajnos probálok gyógyulni a depresszió-bol és a szorongásból de nem igazán javultam semmit,6 éve vagyok ilyen állapotba mióta tovább tanulok, szeretethiányom is van nincs barátnőm és folyton ölelni szeretnék, össze vagyok teljesen zavaródva. Mostis csak úgy rám tört a rossz kedv és azt érzem hogy meg akkarok halni. Nyár óta teljesen gyógyszermentes vagyok,aludni se bírok, szedek vitaminokat mindennap sétálok! Szedek magnéziumot is, van értelme még élnem?

2014. márc. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz fele sétálsz, nem ejtesz útba elég kocsmát és/vagy kuplerájt!


üdv.:Rádió Banderas!

2014. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha :D Kösszi a választ! :) Alkoholt kerülöm de egy ívás valóban nem ártana! :) Orbáncfűteát iszom és neten azt írják arra nem szabad inni!
2014. márc. 4. 20:20
 3/4 Skywalker33 ***** válasza:

Nem teória:

A lényeged nem tud meghalni.

De van egy átmeneti konstrukció veled: a személyiséged azaz az egód (részei a tested, az érzelmeid és a hétköznapi gondolatok is). Az ego meghal minden élet után ezért ne is vedd komolyan.

Áss le a lényegig...magadban.

Mígnem a fényre jutsz ami mindent meggyógyít.

Mellesleg mindenki ezért van itt.

Mint mondtam ez nem teória, 100% gyakorlat.


Különben a 21. év miatt a személyiséged turbulenciában lehet ez természetes. Szemed a pozitív dolgokra és az Ideára helyezd akkor haladni fogsz.

T :)

2014. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is.

Ha gondolod, írj és beszélgethetünk. :)

19/L

2014. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!